Legendiniai „Rondo“ surengė koncertą naktiniame klube

Legendiniai „Rondo“ surengė koncertą naktiniame klube / Rimgaudo Budrio nuotr.
Legendiniai „Rondo“ surengė koncertą naktiniame klube / Rimgaudo Budrio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-11 18:44
AA

Šeštadienio naktį pusės metų veiklos gimtadienį mininčiame Kauno naktiniame klube „Drama Night Club“ grupė „Rondo“ sukėlė tikrą audrą muzikos bei linksmybių mylėtojų tarpe. Dėl savo legendinių dainų įvairaus amžiaus gerbėjų aplodismentų sulaukiantys atlikėjai neslėpė, kad jie – „naktiniai paukščiai“, tačiau nėra savanoriai diskotekų lankytojai.

„Ko gero, su grupe esame aplankę visus Lietuvos naktinius klubus, bet pats nesu šokęs nė viename jų! Kartais, matydamas kaip aistringai jaunimas linksminasi, pagalvoju apie tai, bet suprantu – nedirbti, o tiesiog leisti laiką pramogoms skirtoje vietoje jau nebegalėčiau. Na, o ir niekada nebuvau tas, kuris veržiasi į šokių salę“, - su šypsena sakė kolektyvo lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Jis iki šiol prisimena paauglystės laikų šokius, kuriuose dažniausiai ne pats linksmindavosi, o grodavo.

„Tėvams niekada neteko laukti manęs grįžtančio iš diskotekos. Bet po darbo nesusilaikydavau nuo pagundos renginį „pratęsti“ pas kurį nors draugą namuose...“ - sakė muzikantas.

Jis save laiko ne itin geru šokėju, dėl ko niekuomet pats neskubėdavęs kviesti į šokių aikštelę patinkančios merginos. Tačiau, sulaukęs dailiosios lyties dėmesio, Aleksandras įsijausti į muzikos ritmus nevengdavo.

„Jei mergina kviesdavo šokti, niekuomet neatsisakydavau. Ką Jūs!” - linksmai kalbėjo muzikantas.

„Rondo“ kertiniu akmeniu vadinamas kaunietis sakė, jog jo ir žmonos Rimos meilės istorija – ne restoraninė. Pora eilinę savaitės dieną susipažino Karo muziejaus sodelyje. Su draugu pasivaikščioti po jį išsiruošęs jaunuolis nesitikėjo, jog tąkart sutiks savo gyvenimo moterį.

„Susipažinome per bendrus draugus. Kalbėjomės, gėrėme kavą, analizavome perskaitytas knygas. Tuomet nebuvo galimybės virtualiai su kuo nors susipažinti“, - sakė A. Ivanauskas-Fara.

Jo teigimu, Lietuvoje naktinis gyvenimas pastaruosius penkerius metus yra įvairesnis, dar patrauklesnis ir aktyvesnis nei kadaise, o šiuolaikinis jaunimas savo gyvenimą jau sunkiai įsivaizduoja be galimybės pasinerti į šokių pasaulį.

Legendiniai „Rondo“ surengė koncertą naktiniame klube (22 nuotr.)
+16