Legendinio „Baliaus“ nariai Klarkas ir Laura – apie susikūrimą ir ar turėjo slaptą romaną

Grupės „Balius“ nariai Gintautas Kirkila-Klarkas ir Laura Supranavičienė / „Scanpix“, Igno Gaižausko ir asmeninio albumo nuotr.
Grupės „Balius“ nariai Gintautas Kirkila-Klarkas ir Laura Supranavičienė / „Scanpix“, Igno Gaižausko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-14 12:42
AA

Grupės „Balius“ nariai Gintautas Kirkila-Klarkas ir Laura Supranavičienė iki šiol koncertuoja ir yra kviečiami į įvairius renginius. Ir ne veltui – jų atliekamas žinomas dainas „Palangos jūroj“, „Onyte, einam su manim pašokti“, „Ramunę baltąją“ turbūt moka kiekvienas lietuvis, o jų dainos nėra atsiejamos nuo gero baliaus.

Pasirodo, tiek Gintautas, tiek Laura neplanavo kurti grupės, tai atsitiko visai netikėtai.

„Buvo tokia istorija, kad tiesiog mes turėjom studijoje uždainuoti. Reikia, ir padainavom. O paskui sakydavo truputį dar reikia. Arba labai reikia. Tai tas truputį jau daugiau nei dvidešimt metų. O gal net jau ir dvidešimt penkti“, – apie grupės pradžią laidoje „Šeškinės 20“ pasakojo Laura Supranavičienė.

Grupė „Balius“ / LNK stopkadras

Tik susikūrus grupei jos nariai turėdavo į dieną po tris koncertus, o apie laisvas dienas net pasvajoti negalėdavo. Ir nors atrodo, kad dabar sceną užima vis nauji ir jauni atlikėjai, grupė „Balius“ tikrai nesiskundžia koncertų skaičiumi ir vis dar yra labai laukiami ir reikalingi.

„Buvo labai įdomus nutikimas. Mes atvažiuojame į tokią sodybą ir ten buvo daug jaunimo, daugiausia vaikinai. Pasirodo, buvo toks renginys Lietuvos mastu ir rinko geriausius Lietuvos barmenus, barmenams buvo šventė, apdovanojimai ir jie galėjo pasirinkti tokią grupę, kokią tik nori.

Ir jie pasirinko mus. Man buvo labai keista, o paskui jie paaiškino kodėl. Jie sakė, kad taip pavargo nuo tos muzikos, kuri būna klubuose, kad tiesiog norėjo normaliai lietuviškai pasiaust. Pašokti, padainuoti ir padūkti“ – atviravo L.Supranavičienė.

Grupės gerbėjams ir aplinkiniams visada kirbėjo vienas klausimas. Ar grupės nariai nėra vyras ir žmona? O gal turi slaptą romaną? Pasirodo, kad jau daugiau nei 30 metų atlikėjai turi savo antras puses, yra sėkmingai vedę, o patys yra labai geri ir artimi draugai.

Laidoje svečiai kėlė diskusiją, ar įmanoma dirbant kartu 25 metus išlikti tik draugais.

„Aš mėgstu kalbinti auksines poras, kurie 50 metų pragyveno kartu. Nei viena nėra pasakiusi, kad jie nėra pagalvoję apie skyrybas. Ta diena ateis ir tada visi kiti faktoriai, pavyzdžiui, kaip tėvų palaikymas, geras santykis su jais gali lemti sprendimą.

Ar du žmonės gali išdirbti visą gyvenimą kartu ir neužmegzti romano? Gali. Jeigu turi moralines vertybes, turi gerus santykius“, – teigė laidos svečias ir santykių ekspertas Darius Ražauskas.

„Šeškinės 20“ – trečiadienį 20 val. per LNK.