Lėktuvo „Boeing“ piloto kėdę išbandžiusi Natalija Bunkė: „Adrenalino gavome pakankamai“

Natalija Bunkė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Natalija Bunkė drauge su scenos partnerėmis Egle Čepaite ir Dileta Meškaitė ryžosi ekstremaliems potyriams – atlikėjos priėmė iššūkį trumpam tapti lėktuvo pilotėmis ir sėsti prie orlaivio „Boeing“ vairalazdės. Šis bandymas vyko lėktuvo simuliatoriuje.

„Mums pasiūlė dalyvauti ir sutikome, juk ne kiekvieną dieną tenka pilotuoti boingą. Veiksmas vyko simuliatoriuje, kuris atkuria 95 proc. tikrų pojūčių. Jei už lango sninga, ar yra oro duobių, visus šiuos dalykus pajauti. Patyrėme įvairiausių dalykų, buvo labai smagu. Jausmelis nerealus ir adrenalino per tą valandą simuliatoriuje gavome tikrai pakankamai“, – Žmonės.lt pasakojo N.Bunkė.

Iš kairės: Dileta Meškaitė, Natalija Bunkė, Eglė Čepaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Ji tikino su Egle ir Dileta išmėginusi visus simuliatoriaus siūlomus išbandymus. „Skridome ir per lietų, ir esant turbulencijai, ir su sugedusiu varikliu... Nežinau, ar pati sugebėčiau valdyti lėktuvą. Kadangi visų tų mažyčių mygtukų man nereikėjo maigyti, man sakė, ką daryti, buvo nesunku, tačiau reikėjo nuolat atidžiai sekti nurodymus ir veikti tikrai buvo ką. To, ko aš neatlikdavau, už mane darė antrasis pilotas. Buvo labai įdomu. Pavyzdžiui, kai išjungi variklius ir lėktuvą paleidi laisvu kritimu nosimi į apačią, jausmas nerealus ir sunkiai apsakomas“, – įspūdžiais dalijosi dainininkė.

Ketina nuotykį padovanoti ir vyrui

N.Bunkė teigė, kad mielai darsyk grįžtų į skrydžio simuliatorių. „Būtinai! Dabar vyrui dovanosiu skrydį. Tai nerealu! Juk čia ne vaikiškas atrakcionas, kaip kad būna Palangoje. Šiuo aparatu mokomi tikri lėktuvų pilotai, jis skirtas rimtiems mokymams. Galėjome rinktis arba „Boeing“ arba „Airbus“ modelį. Boingas man skamba grėsmingiau, tad jį pasirinkome ir neprašovėme – jį sudėtingiau valdyti“, – patirtimi dalijosi atlikėja.

Iš kairės: Dileta Meškaitė, Natalija Bunkė, Eglė Čepaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Natalija su pritariančiosiomis vokalistėmis ne tik išmėgino piloto kėdę, bet ir dalyvavo gelbėjimo operacijoje. „Teko gesinti salone įsiliepsnojusį gaisrą ir vaduoti tam tikrus daiktus, juos reikėjo rasti, kai lėktuve buvo pilna kuo tikriausių dūmų – ši atrakcija irgi buvo labai įdomus nuotykis“, – pasakojo ji.

N.Bunkė prisipažino gyvenime nesanti didelė greičio ar ekstremalumų mėgėja, tačiau neblogai išmananti techniką, ypač automobilių. „Taip yra todėl. kad per gyvenimą yra daug įvairių dalykų nutikę, juk vairuoju daug ir esu tikrai nemenką kilometražą pravažiavusi“, – aiškino ji.

Natalijos, Diletos ir Eglės nuotykiai „Boeing“ simuliatoriuje:

 

Tame pačiame „Baltic Aviation Academy“ esančiame skrydžio simuliatoriuje atskiru kvietimu apsilankė ir šokėjas Andrius Butkus, šio nuotykio nuotrauka jis pasidalijo „Facebook“ tinkle.

Iš kairės: Dileta Meškaitė, Natalija Bunkė, Eglė Čepaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

 

Skaitykite daugiau