Lenkijos atstovė „Eurovizijoje“ Blanka lakuotą lėlytės įvaizdį pasilieka tik scenai

Blanka Stajkow / Dagmaros Szewczuk nuotr.
Blanka Stajkow / Dagmaros Szewczuk nuotr.
Grytė Liandzbergienė
Šaltinis: Žmonės
2023-08-19 20:53
AA

Lenkijos atlikėja Blanka STAJKOW (24) nuo pat ankstyvos vaikystės su mikrofonu šoko prieš televizorių ir svajojo vieną dieną atsidurti MTV. Ir toji diena atėjo: su singlu „Solo“ mergina šturmavo Europą, kartu – ir „Euroviziją“. Nugalėti, tiesa, nepavyko, ji liko devyniolikta, bet Blankos daina ir šokis ilgam įsitvirtino žiūrovų atmintyje, o dabar ji grįžta su nauju singlu „Boys Like Toys“.

Tie, kurie šiemet žiūrėjo „Euroviziją“, Blanką tikrai prisimena. Gal ji ir nepribloškė žiūrovų balso diapazonu, bet žodžius „solo, solo“ į galvą įkalė puikiai, o galutinai kapituliuoti privertė savo seksualiu šokiu. Modelio figūra, akrobatinis lankstumas, ilgi plaukai, įsimintinos lūpos – tai tik keletas žaviosios lenkės ginklų, kuriais ji švelniai naudojasi užkariaudama pasaulį.

Pradėjo nuo Europos: „Solo“ yra pirmasis debiutantės singlas, sulaukęs tarptautinės sėkmės ir atnešęs sutartį su „Warner Music“. Neseniai atlikėja klausytojams švystelėjo dar vieną kozirį – dainą „Boys Like Toys“, jos pristatyti atvyko ir į Lietuvą.

Lietuvoje lankotės pirmą kartą. Stebėtina, kad iki šiol pas mus dar nebuvote: juk lenkai nuolat plūsta į Vilnių aplankyti Pilsudskio širdies ar Adomo Mickevičiaus paminklo...

Žinau! Neįsivaizduoju, kaip iki šiol dar