Leo ir Bružas ryžosi netikėtam eksperimentui – meksikiečius prakalbinti lietuviškai

Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje / Organizatorių nuotr.
Leo ir Bružo nuotykiai Meksikoje / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-12-17 14:42
AA

Visą mėnesį Meksikoje keliaujantys ir LNK laidą filmuojantys aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas net ir sunkiausiose situacijose nestokoja geros nuotaikos ir humoro jausmo. Šį kartą itin linksmai nusiteikę laidos herojai meksikiečius prakalbino lietuviškai.

Į tolimąją Meksiką aktoriai išsiruošė su tikslu nufilmuoti geriausią TV šou Lietuvoje. Keliaudami ekstremaliomis sąlygomis Leo ir Bružas patiria ne tik kvapą gniaužiančių ir įsimintinų nuotykių. Kelionės metu aktoriai gauna užduočių – netikėtoje aplinkoje jiems reikia sukurti improvizacijų įvairių lietuviškų laidų temomis.

Tokie iššūkiai net profesionalius aktorius kartais išmuša iš vėžių. Itin greitai reaguoti į pateiktą improvizacijos temą bei ją pateikti naujai, juokingai ir dar nematytai – iš tiesų sudėtinga. Anot aktorių, improvizacijos kelionėje – jiems dar neištirtas laukas.

Vienos tokių užduočių metu Leo ir Bružas ryžosi netikėtam eksperimentui – meksikiečius prakalbinti lietuviškai. Nors toks užmojis gali pasirodyti kone neįmanomas, profesionalai savo žodį tesėjo.