Leo ir Bružo kelionė į Sardiniją pažymėta nuotykiais: laikas su turtuoliais ir ketinimai parduoti sielą

Leo ir Bružo kelionė į Sardiniją / Evaldo Rudžio nuotr.
Leo ir Bružo kelionė į Sardiniją / Evaldo Rudžio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-07-07 09:51
AA

Audriaus Bružo ir Leonardo Pobedonoscevo kelionė į Sardiniją pažymėta daugybe nuotykių. Kuo keliautojus sužavėjo ši visame pasaulyje garsi Italijos sala?

Sardinija – nuostabaus grožio sala, priklausanti Italijai. O kartu – vienas mažiausiai ir rečiausiai apgyvendintų Italijos regionų. Lyginant su žemynine Italija, čia išlikę daug nepaliestos gamtos, todėl ši sala pritraukia turistus, ieškančius ramybės ir tikro grožio.

Dauguma gyventojų iš didesnių miestų yra susitelkę pakrantėse – centrinėje salos dalyje yra gyvenama rečiau, mat čia vyrauja kaimiškos gyvenvietės. Sardinija taip pat garsėja savo turtinga kultūra ir istorija, nuostabiais paplūdimiais, kalnų masyvais bei unikalia vietine virtuve.

Leo ir Bružo kelionė į Sardiniją / Evaldo Rudžio nuotr.

„Vynuogynai, įspūdingos uolos, visą salą supantis smaragdinės spalvos Viduržemio jūros vanduo... Tokia ta Sardinija“, – grožėdamasis TV3 kelionių šou „Metam monetą“ kalbėjo Leonardas.

Nors dauguma įsivaizduoja, jog Sardinija – itin brangi sala, iš tiesų joje įmanoma paatostogauti įvairiai. Šiaurinėje dalyje esanti Costa Smeralda – tikra turtuolių prabangos aikštelė, tačiau likusioje salos dalyje kainos tikrai priimtinos ir adekvačios.

Leo su Bružu šįkart keliavo būtent į prabangiąją šiaurinę Sardinijos dalį – pasaulio galingųjų ir milijardierių itin pamėgtą Costa Smeralda pakrantę. Čia ilsisi Arabijos šeichai ir princai, Europos aristokratai, prezidentai ir viso pasaulio žvaigždės. Vanduo čia kaip Maldyvuose, o kur dar prabangiausios jachtos, ištaigingiausi viešbučiai ir nesibaigiantys pinigai...

Leo ir Bružo kelionė į Sardiniją / Evaldo Rudžio nuotr.

Vos atvykę į Sardiniją, laidos vedėjai, kaip įprasta, metė monetą. Pastaroji nulėmė, koks savaitgalis jų laukia. Tas, kuris atspėjo, kas iškris, savo laiką galėjo leisti visiškai savęs nevaržydamas. O neatspėjusiam pasisekė gerokai mažiau – jis savaitgaliui tegavo 100 eurų. Už juos teko pasirūpinti viskuo – nakvyne, transportu, maistu ir pramogomis.

Kuris Sardinijoje laiką leido kaip tikras šeichas, o kuriam atiteko varguolio dalia?

„Ką gi, pažiūrėkime: kuris derėsis kaip Kalvarijų turguje, o kuris patirs prabangius Costa Smeralda malonumus?“ – prieš mesdamas monetą klausė A.Bružas.

Leo ir Bružo kelionė į Sardiniją / Evaldo Rudžio nuotr.

Metus monetą paaiškėjo, kad turtuolio kelionė - itin prabangi. Sardinijoje jam teko apsistoti 5 žvaigždučių viešbučio „Colonna Resort“ prezidentiniuose apartamentuose, kuriuose mėgavosi kvapą gniaužiančiais vaizdais, komfortu, prabangiais SPA malonumais ir nepakartojamais gastronominiais šedevrais.

„Poilsio ir ramybės oazėje – aukščiausio lygio aptarnavimas, nuostabūs restoranai, SPA centras, net septyni baseinai ir privatus paplūdimys – ar gali būti geriau? – žiūrovų klausė laimingasis keliautojas.

Prabangus buvo ir turtuolio transportas – po salą laidos vedėjas važinėjo su tokiu automobiliu, kokiame nėra sėdėjęs per visą gyvenimą. Kelionės po Sardiniją metu vairuotojas turtuolį visur vežiojo su naujutėlaičiu Mercedez-Benz Maybach klasės automobiliu.

„Jūs tik pažvelkite, koks salonas! Jūs tik pažiūrėkite! Ar įmanoma dar prabangiau? Vienas toks automobilis kainuoja nuo 200 tūkstančių eurų, o jeigu norite išsinuomoti jį parai Costa Smeralda pakrantėje, jums tai atsieis nei daug, nei mažai – 1500 eurų“, – pasakojo turtuolis.

Leo ir Bružo kelionė į Sardiniją / Evaldo Rudžio nuotr.

Monetos metimą nuspėjęs ir belimitę kortelę gavęs laidos vedėjas laiką Sardinijoje leido savęs nevaržydamas – jis ne tik išsinuomojo įspūdingą, visiškai naują jachtą už beveik 3000 eurų, bet ir dalyvavo išskirtinėje vyno degustacijoje. O galiausiai dar ir apsipirko „Gucci“ parduotuvėje, esančioje viename prabangiausių rajonų ne tik visoje Sardinijoje, bet ir Europoje – Porto Cervo.

„Kiek čia prabangių prekės ženklų parduotuvių – „Gucci“, „Prada“, „Louuis Vuitton“... Reikės pasidomėti ir nekilnojamo turto kainomis. Įdomus faktas – kavos puodelis Porto Cervo esančiose kavinėse gali kainuoti ir 30 eurų! Tačiau neišsigąskite – likusi Sardinija toli gražu nėra tokia brangi“, – pasakojo turtuolis, „Gucci“ parduotuvėje nusipirkęs džinsinį švarkelį už 1500 eurų.

Kol turtuolis taškėsi pinigais, varguolis turėjo kaip reikiant pasukti galvą, kaip prabangiojoje Sardinijos salos dalyje išgyventi tik su 100 eurų kortelėje. „Kaip jau supratote, čia ir sielą pardavęs neprasisukčiau, bet pabandysiu“, – žiūrovams guodėsi varguolis.

Leo ir Bružo kelionė į Sardiniją / Evaldo Rudžio nuotr.

Tačiau Leo ir Bružas – gudrūs keliautojai. O kadangi vasaromis taip keliauja jau trečiąjį sezoną, duetas puikiai žino, kaip išsisukti net ir iš nepatogiausios padėties.

Nors ir turėdamas mažai pinigų, antrasis keliautojas rado būdą, kaip ištyrinėti Sardiniją. Kone visus pinigus jis čia išleido įspūdingai ekskursijai laivu po Madalenos salų archipelagą.

„Sardinijos gamta yra nuostabaus grožio! Kam belstis per pusę pasaulio į Maldyvus, jei ne ką mažiau įspūdingą gamtą galima rasti čia? Koks žydras vanduo, kokie vaizdai... Kaip gerai, kad didžiąją dalį savo biudžeto paskyriau ekskursijai, kurios metu apiplauksime įspūdingiausias salos vietas“, – savo sprendimu džiaugėsi jis.

Po ekskursijos antrasis vedėjas užsigeidė adrenalino, tad nusprendė kone visą likusią savo biudžeto dalį skirti burlenčių sportui. „Apsirėdžiau seksualiu kostiumu, gavau instruktažą, ir viskas – plaukiame!“ – džiaugėsi jis.

Tiesa, jau netrukus antrasis vedėjas suvokė, kad nepagalvojo apie biudžetą nakvynei... Negi teks miegoti tiesiog gatvėje ar tiesiog paplūdimyje?

Kelionių šou „Metam monetą“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Leo ir Bružo kelionė į Sardiniją (62 nuotr.)
+56