Leonardas Pobedonoscevas – atvirai apie depresiją, vidutinio amžiaus krizę ir meilę kino aikštelėje

Leonardas Pobedonoscevas / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau šiandien, LRT televizijos laidos „Gyvenimo spalvos“ herojumi taps aktorius Leonardas Pobedonoscevas. Vyras ne tik atviraus apie savo gyvenimą, darbą bei šeimą, bet ir dienai taps savanoriu Valakampių socialinių paslaugų namuose.

Neseniai keturiasdešimtmetį atšventęs aktorius neslėps, kad bėgantys metai jo negąsdina. „Cha, keturiasdešimt. Žmonės kalba apie kažkokią vyrišką krizę, bet vaikas manyje – labai išraiškingas. Esu spontaniškas, vitališkas, jaunas. Tai – naujas gyvenimo etapas, manęs laukia daug nenuveiktų dalykų. Neturiu laiko svarstyti, ar aš – jau senis“.
 
Sausio 3 d. kino teatrus pasieksiančioje lietuviškoje komedijoje „Tobulas pasimatymas“ aktorius įkūnys Tomą Vilką – arogantišką laidų vedėją. Jo partnere tapo LRT laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė. „Su Jurgitėle dirbti buvo lengva. Vaidinant, nesvarbu, ar neapykantos, ar meilės sceną, paraleliai turi eiti ir personažo ar kolegos įsimylėjimas. Tai va, Jurkutę įsimylėjau ir buvo lengva“, – pasakos aktorius.
 
 
Leonardas Pobedonoscevas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žinomas vyras atviraus ir apie mažiau malonias gyvenimo patirtis. „Pirmasis nardymas depresijoje buvo labai gilus, savotiškai tuo mėgavausi. Depresija yra apie tave, jei jautriai priimi aplinką, tave kažkas smukdo, spaudžia į žemę. Bet ją galima priimti kaip pamoką, etapą – sustoti ir pagalvoti, apie ką šis skausmas“.
 
L. Pobedonoscevas savanoriavo Valakampių socialinių paslaugų namuose. „Man ši unikali diena davė tiek jausmų, kad kažką išgryninti – sunku. Man gera, ramu – buvo daug gražių akimirkų. Tai – man nauja patirtis, unikali diena. Vakar buvo jaudulys, o šiandien nebuvo nei abejonių, nei baimės“, – sakys dieną savanorio kailyje praleidęs L. Pobedonoscevas.
Skaitykite daugiau