Leonas Somovas ir Dileta pristato antrą dueto dainą „Ledas“: planuose – bendras albumas

Leonas Somovas ir Dileta Meškaitė-Kisielienė / Monikos Penkutės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ne kartą geriausiu Lietuvos muzikos prodiuseriu tituluotas Leonas Somovas ir atlikėja Dileta Meškaitė-Kisielienė pristato kartu sukurtą dainą „Ledas“.

„Kai išgirdau Diletos balsą, pasijaučiau vėl kaip Niujorke. Jos unikalus tembras, charakteris nepalieka abejingų, nustojam juoktis tik tada, kai reikia įrašinėti.  Pasipylus pasiūlymams koncertuoti kartu, nusprendėme, kad mums kuriant kartu dar ir neblogai sekasi, todėl nieko nelaukiame ir šį pavasarį ruošiamės išleisti bendrą albumą“, – su šypsena veide pasakoja Leonas.

„Ši daina man simbolizuoja žmonių santykių „linksmuosius kalnelius“, būna džiaugsmo, laimės, bet neatsiejama būsena ir santykių atšalimas. Daina „Ledas“ yra apie jausmą, kai atrodo, jog ir  kur beeitum, kokį paviršių bepaliestum, viskas tiesiog lūžinėja, trūkinėja, aplinka tampa šalta ir stingdanti. Bet šypseną kelia supratimas, kad po kiekvienos žiemos seka pavasaris“, – mintimis apie dainą dalijasi Dileta.

Leonas Somovas ir Dileta Meškaitė-Kisielienė / Monikos Penkutės nuotr.

Leonas prisimena, kad vos tik įrašė šią dainą, pradėjo galvoti, kaip turėtų atrodyti jos vaizdo klipas. „Sėdėjome tryse studijoje, aš, Dileta ir Žemyna. Kūrėme įvairius scenarijus, tada Dileta parodė kelias vaizdines idėjas, mums jos taip patiko, kad nedelsiant paskambinome grafinio dizaino virtuozui Pijui Čeikauskui, nes tik jis gali tokias mintis suprasti“, – juokiasi Leonas.

Jau už kelių dienų po susitarimo kurti video klipą, padedant kino režisieriui Aleksandrui Brokui, buvo pradėti filmavimai ir originalumu persismelkusi  kūryba.

Norėjome kuo ryškiau nuspalvinti kasdienybę, skatinti susimąstyti, kad net ir tada, kai atrodo jau skęsti ir viskas prarasta, visada yra geroji pusė. Mums patiko idėja rimtus – liūdnus dalykus  pateikti su šypsena, nes viskas anksčiau ar vėliau bus gerai“, – pozityvia nuotaika dalinasi atlikėjai.

 

Skaitykite daugiau