Levandų laukai: su kokiom spalvom dera madingiausia metų spalva ir kokiom – ne

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ką Prince'as, Davidas Bowie, Jimi Hendrixas ir Anglijos karalienė turi bendra? Aha, mėgstamiausią spalvą – violetinę. Tiesa, ultravioletinė, „Pantone“ metų spalva, gali daugeliui pasirodyti per daug intensyvi – aš viena iš to daugelio. Kaip smalsi madistė, buvau pasiryžusi įdarbinti šią spalvą, bet greitai supratau, kad ši spalva stipresnė už mane, tad aitriai violetinė lino suknelė keliauja į mėlynų audinių dažų tirpalą. Čiau, violetine.

Labas, alyvine.

Tiesa, jei jums jau nebe 12, pastelinės ledų spalvos – ypač iš sviestinės geltonos ir persikinės spektro, gali kelti visai suprantamą protestą. Pavasario svarbiausia – levandų arba alyvinė – malonesnė suaugusiai akiai ir garderobui, ypač jei jame dominuoja neutralios spalvos – baltos, sidabrinės pilkos, smėlinės, alyvuogių ir denimo mėliai; kaip ir kitos švarios spalvos, alyvinė gali tapti puikiu akcentu, tad visai nebūtina laukti vasaros pagaliau išbandyti šią spalvą.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Alyvinė nuo madingiausios spalvos pjedestalo nustūmė tūkstantmečio rožinę, tačiau jas abi sieja skanus moteriškumas. Moteriškumo ir androginiško stiliaus balansas – šiuolaikiško stiliaus braižas, o pabrėžtinai moteriški pasteliniai atspalviai įgauna netikėto modernumo, kai ši spalva nugula ant struktūriškų, minimalistinių siluetų ir kostiumų.

Emili Sindlev, Thora Valdimars and Jeanette Friis / Vida Press nuotr.

Alternatyvai, jei patinka viskas, kas labai moteriška, tai ir nerkite stačia galva į alyvinius raukinukus ir gėlynus.

Caroline Daur / Vida Press nuotr.

Kokias spalvas rinktis į kompaniją alyvinei be neutralių? Nors įmanomų derinių – daug, harmoningiausiai alyvinė dera su šaltais mėlynais ir smaragdiniais atspalviais, kolege tūkstantmečio rausva ir raudona, terakotos, degintos oranžinės, pudros ir, suprantama, visais violetiniais atspalviais.

Londono gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Kokios nesirinkti? Juoda su violetine, kaip dviejų spalvų derinys, dėl savo reikšmių dažnai mėgstamas laidojimo paslaugas teikiančių institucijų, tačiau sidabrinė pilka atrodys stulbinamai ir neprimins paskutinės kelionės logotipo. Jei renkatės violetinei į kompaniją juodą, tegu atsiranda trečia spalva arba raštas – balansui.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Levandų laukai gatvėje (23 nuotr.)
+17
Skaitykite daugiau