Lidija Rasutis išvyksta į Ameriką, kur jos laukia kojos operacija

Lidija Rasutis / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Lidija Rasutis / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-11-09 17:51
AA

Šarminga, nuolatos besišypsanti ir gera nuotaika spinduliuojanti verslininkė Lidija Rasutis (55) net kalbėdama apie gana skausmingus dalykus nestokoja optimizmo. Pavyzdžiui, pasakodama apie jau šį šeštadienį numatytą skrydį į JAV, kur jos laukia sudėtinga kelio sąnario operacija, Lidija su šypsena veide trumpai atkerta: „Taip, man keis visą dešinės kojos sąnarį. Žinokite, dabar jau truputį bijau“.

Portalą Žmonės.lt pasiekė žinia, kad muzikiniame BTV projekte „Muzikinė kaukė“ dalyvavusi Lidija Amerikoje jos laukusią operaciją atidėjo veik mėnesiui. Tačiau ketvirtadienį projektui pasibaigus žinoma moteris jau ruošėsi kelionei į Čikagą.

„Taip, savo kojos operaciją atidėjau dėl „Muzikinės kaukės“ finalo. Aš buvau įsitikinusi, kad į finalą tikrai nepateksiu, todėl užsisakiau bilietus spalio pabaigoje. Pakalbėjau su prodiuseriais ir sakiau, kad išskrendu ir finale nebūsiu. Tačiau pagal projekto formatą, visi dalyviai privalo būti ir finale.  Taigi prodiuseriai labai norėjo, kad aš būčiau, todėl ir padengė mano bilieto pratęsimo išlaidas“, – pasakojo verslininkė.

Tiesa, išvykusi į JAV Lidija ne tik gulsis po chirurgo skalpeliu, bet ir pasimėgaus Kalifornijoje vyraujančiais šiltais orais, aplankys gimines ir draugus. Trumpa tariant – pailsės.

„Mano skrydis į JAV yra šį šeštadienį, o užtrukti kelionėje planuoju apie du mėnesius mažiausiai.  Pirmiausiai, mano operacija yra numatyta Čikagoje. Po jos skrisiu į Floridą pas mamą ir seserį.  Ten, manau, kelis mėnesius užsiimsiu terapija, nes reikės po operacijos kiek atsigauti. Tuomet skrisiu į Kaliforniją pas draugę. Pamaniau, kol būsiu JAV, aplankysiu visus. Matote, labai neapsimoka čia grįžti iš karto po Naujųjų, kuomet būsiu Kalifornijoje ir bus pats tas oras“, – savo planus dėstė Lidija.

Lidija Rasutis / Luko Balandžio nuotr.