„Lidl“ gimtadienis, kuriame svečiai gauna dovanų: žaidimai šeimai, dešrainių čempionatas ir nemokamas koncertas

Nacionalinė grilio diena Kauno Nemuno saloje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Nacionalinė grilio diena Kauno Nemuno saloje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Reklama
2024-05-28 14:30
AA

Vasaros pradžią atidarykime su trenksmu: birželio 2 d. Kaune, Nemuno saloje šurmuliuos jau tradicinis mažų kainų prekybos centro „Lidl“ 8-asis gimtadienis, kartu pažymintis ir Nacionalinę grilio dieną. Ši šventė paženklinta įspūdingais rekordais – prieš du metus agentūra „Factum“ užregistravo, kad „Grill&Fun“ dešrelės buvo čirškinamos net 101 kepsninėje, o pernai vienu metu buvo grilinama per 7 tūkst. dešrelių. Minias svečių sutraukianti gimtadienio fiesta žada dar daugiau staigmenų, linksmybių, dovanų ir nepakartojamų akimirkų.

„Vasarą pradėkime kartu – galima sakyti, kad nebūtų „Lidl“, nebūtų grilio, nebūtų linksma. Šiais metais sutampa net trys šventinės dienos vienoje: ne tik „Lidl“ gimtadienis, Nacionalinė grilio diena, bet ir Tėčio diena“, – sako „Lidl“ rinkodaros departamento vadovė Kristina Mažeikytė.

Jau aštuonerius metus „Lidl“ atsakingai laikosi savo misijos – siūlyti pirkėjams geriausią kainos ir kokybės santykį. „Savo drąsiais sprendimais parodėme ir Lietuvos gyventojams, ir kitiems prekybos tinklams, kad galima ne tik siūlyti reikalingas prekes kasdienai už draugišką kainą, bet ir aktyviai prisidėti prie daugybės bendruomenių veiklų“, – teigia K.Mažeikytė.

Kristina Mažeikytė / LIDL nuotr.

Vaikai, žaidimai ir nemokamos pramogos

Šventėje laukiami suaugusieji ir vaikai, tereikia atsinešti gerą nuotaiką ir nusiteikti pramogoms – programoje nuotykiai, linksmybės ir smagios veiklos, kurios įtrauks mažuosius ne vienai valandai. „Šeimos galės itin smagiai praleisti laiką kartu“, – šypsosi K.Mažeikytė.

Gimtadienio šventė prasidės 14 val., kuomet mažieji lankytojai kibs į nemokamas pramogas: nuotykius muilo burbulų dirbtuvėse, šėliones batutuose ir oro pilyse bei kitus smagius užsiėmimus. Kauno Nemuno saloje kiekvieno taip pat lauks galybė nemokamų pramogų, taip pat „Lidl Plus“ partnerių dovanos ir kitos staigmenos.

Tėčiai, futbolas ir dar daugiau energijos

Pasak rinkodaros departamento vadovės, šiais metais birželio 2 d. „Lidl“ gimtadienis papildo gražią šventę – Tėvo dieną, todėl nori, kad tėčiai kartu su vaikais atvyktų ir kartu šauniai praleistų laiką renginyje.

Žaidimai ir pramogos bus siejamos su futbolu, nes šiais metais „Lidl“ tapo vieno didžiausių sporto renginių, Europos futbolo čempionato „UEFA EURO 2024“, kuris vyks Vokietijoje, oficialiu partneriu.

Lidl parduotuvė / „Lidl“ nuotr.

„Renginio svečiai žais futbolą, spardydami kamuolį apsiavę dideliais batais arba linksminsis žaisdami aikštelėje su keturiais vartais. Bus ir kitų smagių žaidimų, todėl nusiteikite ne vieną valandą praleisti kartu“, – kviečia K.Mažeikytė.

Taip pat „Lidl“ yra ir futbolo čempionato šviežumo partneris, todėl visi gimtadienio svečiai bus vaišinami šviežiais vaisiais bei daržovėmis, kad įgautų dar daugiau energijos, kurios reikės norint išmėginti visas gimtadienio pramogas.

Gardžios vaišės ir dešrainių valgymo čempionatas

„Lidl“ prekinis ženklas „Grill&Fun“ skelbia šūkį: kepi ant grilio – gerai praleidi laiką: „Gerai praleistas laikas – visų vasaros išvykų pagrindinis palydovas ir mes linkime savo pirkėjams, kurie įsigijo „Grill&Fun“ produktų, pasimėgauti kartu su draugais praleistu laiku, kad liktų gražiausi vasaros prisiminimai“, – linki K.Mažeikytė.

Grilinimo sezono startas prasidės gimtadienio šventėje: nuo 15 valandos Nemuno salą užplūs gardūs grilinamų „Grill&Fun“ vaišių – nuo dešrainių, kepamo sūrio iki apskrudusių vištienos kepsnelių – kvapai. Profesionalumą garantuos šefo Vyliaus Blauzdavičiaus vadovaujama grilio meistrų komanda, kuri darbuosis prie kepsninių ir nemokamai išdalins daugiau nei 300 kg „Grill&Fun“ gaminių.

„Vylius – vienas žymiausių grilio meistrų Lietuvoje, „Lidl“ gimtadienio svečiai galės mėgautis nuostabiais bei išskirtiniais jo pagamintais patiekalais. Paskanauti jų galės tiek maži, tiek ir dideli, nes gardumynų pasirinkimas – tikrai didžiulis“, – žada K.Mažeikytė.

„Grill&Fun” asortimentas kasdien visose „Lidl“ parduotuvėse. / Partnerio nuotr.

Dar viena staigmena – renginyje bus filmuojama TV3 televizijos laida „Lidl“ grilio talentai“, kurią ves nepakartojamasis keliautojas ir kulinaras, „Lidl“ ambasadorius Vytaras Radzevičius. Gimtadienio svečiai bus kviečiami ne tik iš arti pasižiūrėti, kaip vyksta kulinarių laidų filmavimas, bet ir aktyviai išreikšti savo palaikymą labiausiai grilio talento titulo nusipelniusiam laidos dalyviui.

Vietos skrandyje dar pasiliksiančių 16 val. laukia dešrainių valgymo čempionatas. Tiek dalyvius, tiek ir žiūrovus intriguojanti rungtis žada padovanoti nepakartojamų įspūdžių, o dešrainių valgymo azartas apsups visą Kauno Nemuno salą. Bus 15 dalyvių, laimėtojui atitiks 100 „Lidl“ dovanų čekis.

Koncertas, dovanos ir gera nuotaika

Tvirtai pasistiprinus, gimtadienio svečius išjudins šiuolaikinės Lietuvos muzikos žvaigždės: ikoniškasis Remis Retro ir kylanti žvaigždė Gamka. Be jų, gimtadienio scenoje pasirodys ir romantiškoji Angelou.

Įspūdingą Nacionalinės grilio dienos ir 8-ojo „Lidl“ gimtadienio popietę vainikuos grandiozinis „Lidl“ gimtadienio tortas, sumeistrautas iš šviežių vaisių ir daržovių. Torto žvakutes užpūtus, į sceną žengs nepakartojamoji GJan.

„Pasižymėkite kalendoriuje birželio 2-ąją dieną ir atvykite į Nemuno salą – nusiteikite šauniai praleisti laiką, o mes viskuo pasirūpinsime. Nepraleiskite unikalios progos, nes tai gimtadienis, kuriame dovanų gauna svečiai“, – teigia „Lidl“ rinkodaros departamento vadovė K.Mažeikytė.