Liepa ir Evaldas Norkevičiai pirmą kartą į kelionę išsiruošė su mylimu augintiniu Riku: „Jis nekelia daug rūpesčių“

Liepos ir Evaldo Norkevičių atostogų akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Liepos ir Evaldo Norkevičių atostogų akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-05 16:53
AA

Šiuo metu prabangiame Ispanijos kurorte Marbeljoje atostogaujantys Liepa ir Evaldas Norkevičiai mėgaujasi saule ir vienas kito kompanija. „Su vyru visus metus neatostogavome, todėl išvykome į ilgesnę kelionę. Nusprendėme pasitaupyti visomis prasmėmis: ir morališkai, ir finansiškai, ir fiziškai“, – naujienų portalui Žmonės.lt pasakojo garsi dainininkė.

Šiame kurorte pora atostogauja jau ne pirmą kartą, o Ispanijoje žada praleisti netgi tris savaites.

Tiesa, ši kelionė – ypatinga. Liepa ir Evalda į užsienį pirmą kartą išsiruošė su augintiniu Riku. Tačiau, pasak jos, šuo per daug rūpesčių kol kas nesukelia.

Liepos ir Evaldo Norkevičių atostogų akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

„Žinoma, kažkas nuolat turi su juo būti. Viešbutyje negalime jo palikti vieno – nenorime, kad trukdytų kaimynams. Todėl stengiamės pasidalyti jo priežiūra. Tačiau šis kurortas puikus – yra daug vietų, kur galima su šuneliu pasivaikščioti, o ir čia oras nuostabus.

Tiesa, kad nereikėtų jo šerti košėmis vykome ieškoti jam specialaus maisto. Tokio, kokio mes gauname Lietuvoje“, – pasakojo Liepa.

Į Ispaniją pora važiavo automobiliu, tačiau, pasak dainininkės, kelionė neprailgo ir praėjo sklandžiai.

„Galvojome, kad automobiliu keliauti bus sunku, tačiau lengvai pavyko įveikti šį atstumą. Mes dažnai sustodavome. Nakvojome ir Vokietijoje ir Italijoje. Tiesa, paskutinę dieną vyras nusprendė nebegaišti laiko ir likusį atstumą nuvažiuoti iki galo, tai per dieną nuvažiavome net 2000 kilometrų“, – įspūdžiais dalijosi L. Norkevičienė.

Atostogoms pora dažniausiai renkasi užsienį, mat, Lietuvos kurortai dažnai koncertuojančiai Liepai asocijuojasi su darbu.

„Mėgstame išvažiuoti kuo toliau, kad šiek pakeistume aplinką“, – šypsojosi ji.