Liepa Mondeikaitė, Evelina Sašenko ir Renata Norvilė suvienijo jėgas apdovanojimuose „Lietuvos garbė 2014“

Renata Norvilė, Evelina Sašenko ir Liepa Mondeikaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Renata Norvilė, Evelina Sašenko ir Liepa Mondeikaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-11 19:44
AA

Antradienį Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje buvo apdovanoti kilniaširdžiai Lietuvos didvyriai. Jau devintus metus iš eilės vykstančiuose TV3 apdovanojimuose „Lietuvos garbė“ buvo pagerbti tie, kurie savo kilniais ir tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimus, mūsų šalį ir net pasaulį.

Iškilmingai projekto apdovanojimų ceremonijai ruošėsi ir visas Lietuvos žvaigždynas. Jame ir skambių moteriškų balsų savininkės – Liepa Mondeikaitė, Renata Norvilė ir Evelina Sašenko, kurios pirmąkart dainavo trise. Jos projekto herojams atliko dainą apie karą.

Devintosios „Lietuvos garbės 2014“ iškilmės (50 nuotr.)
+44

Pirma scenoje pasirodė Liepa, po to prie jos prisidėjo Renata, o prie jų netrukus prisidėjo ir Evelina. Atlikėjos pasirodymo metu vilkėjo levandų spalvos ilgas sukneles, o jų galvas puošė gėlių vainikai, kuriuose dominavo Ukrainos valstybės vėliavos spalvos: mėlyna ir geltona.

„Lietuvos garbės“ žiūrovams savo muzikinius pasirodymus taip pat buvo paruošę ir gausus būrys atlikėjų. Specialų kūrinį atliko „X Faktoriaus“ finalininkė Anžela Adamovič ir laimėtojas Žygimantas Gečas, žiūrovus stebino „Chorų karuose“ suburtas Policijos choras, o jo pasirodymą vainikavo Evelinos Sašenko ir Jeronimo Miliaus duetas. Scenoje taip pat pasirodė Girmantė Vaitkutė, Deividas Norvilas, Aistė Pilvelytė, Česlovas Gabalis ir kiti.

Apdovanojimų „Lietuvos garbė 2014“ svečiai (29 nuotr.)
+23
Renata Norvilė ir Liepa Mondeikaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.