Liepa namą statosi išskirtinėje Vilniaus vietoje netoli prezidento: „Galėsiu nueiti pėsčiomis“

Liepa Norkevičienė, Diana ir Gitanas Nausėdos / Aivaro Žydelio / 15min ir LR Prezidento kanceliarijos/Eitvydo Kinaičio nuotr.
Liepa Norkevičienė, Diana ir Gitanas Nausėdos / Aivaro Žydelio / 15min ir LR Prezidento kanceliarijos/Eitvydo Kinaičio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-05 15:41
AA

Lietuva – ne tik žemdirbių, bet ir statybininkų žemė, turėti savus namus ir juos nuolatos tobulinti tiesiog privaloma, o nekilnojamasis turtas lietuviams – pati patikimiausia investicija. Tačiau kur dideli lūkesčiai, ten ir iššūkiai.

Kaip žvaigždės stato, griauna, renovuoja ir kiek į tai investuoja – jos papasakojo laidoje „KK2 penktadienis“, rašoma LNK televizjos pranešime spaudai.

Renginių vedėjas Remigijus Žiogas buvo tituluotas didžiausiu nekilnojamojo turto magnatu.

„Antrojoje Melnragėje namas prie jūros, ten pat butas prie jūros, butas Klaipėdos senamiesty, ofisas butas Klaipėdos centre, dar vienas butas centre, trys sandėliai Klaipėdos cente ir dar du garažai Mažeikiuose, – „KK2 penktadienyje“ vardijo Remigijus Žiogas.

Remigijus Žiogas / LNK stopkadras

Laidos vedėjai suskaičiavo bent dešimt objektų, kuriuos jis užsidirbo per dvidešimt metų.

„Nesitaškau, neišlaidauju, negeriu, nerūkau, narkotikų nevartoju, į bažnyčią vaikštau. Turiu tris vaikus, trims vaikam bus po butą. Be to, čia yra ir paskolų. Per krizę supratau, kad reikia kaupti nekilnojamąjį turtą. Penkerius pastaruosius metus esu intensyvus statybininkas, galiu girtis tik plytelėm, trinkelėm, plintusais, linoleumais, čerpėm. Turtas, kuriame negyvename, yra išnuomotas.“

Ką tik nuosavame name apsigyveno žinoma Anželikos ir Žygimanto Gečų šeima.

Žygimantas Gečas / LNK stopkadras

„Tai pirmasis mūsų būstas, galvojome, būsime pasaulio vaikai, gyvensim, kur tik norim, bet kažkuriuo momentu susidūrėm su realybe ir supratom, kad niekur nevažiuosim iš Lietuvos, gyvensime čia. Turėti savo būstą fainiau, negu kažkur klajoti. Žodis namai yra labai svarbus, turintis svorio“, – kalbėjo Žygimantas.

Tiesa, dėl namų šeimoje buvo kilę konfliktų. Anžela norėjo gyventi miesto centre, o Žygis kaime.

„Esu žmogus, kuriam reikia triukšmo, gyvenau tarp automobilių, ant asfalto. Atrodė, kad jau gyventi ant žolės, tai jau atostogos. Bet dabar gyvenam kaime, labai žiauriai geras jausmas“, – džiaugėsi Anžela.

Anžela Adamovič-Gečienė / LNK stopkadras

Atlikėja Liepa Norkevičienė su vyru taip pat stato namus, tačiau įkurtuvių nuotaikų dar nėra.

„Ilgas ir sukus procesas yra namo statybos, ir kai jau galvojom, kad šią vasarą galėsim keltis į naujus namus, viliamės, gal pavyktų per Kalėdas, nes labai viskas tempiasi. Gyvenam laukimo nuotaikomis. Namas dygsta Pavilnių regioniniame parke, norėjosi būti gamtoje, bet netoli nuo miesto. Netoliese prezidentas, pėstute galėsiu nueiti. Su šuniuku galėsim pasivaikščioti iki Pūčkorių atodangos. Turėjome namo viziją kaip vilos Majamyje, bet, pasirodo, namas turėjo būti statomas pagal parko reikalavimus: todėl bus ir šlaitinis stogas, ir medžio apdaila, tokie dalykai, kurių visiškai nenorėjome“, – šypsojosi Liepa.

Liepa Norkevičienė / LNK stopkadras

Apie būsto remonto vargus laidoje pasakojo ir atlikėjas Karolis Akulavičius. Jau metus jis daro remontą namuose, kuriuose augo jo vaikai.

„Namą įsigijome seniai, už labai gerą kainą, 60 tūkstančių eurų, labai pasisekė, gavome švarų, išmylėtą namelį, kurį buvome nusižiūrėję dar tuomet, kai nebuvo neparduodamas. Tik štai remonto biudžetas viršytas jau keturiasdešimt tūkstančių, o dar neturime vaikų baldų, net savo lovos“, – pasakojo Karolis.

„KK2 penktadienis“ – penktadienį 19.30 val. per LNK.