Liepa Norkevičienė – apie retos veislės augintinį Riku: „Jis man – kaip vaikas“

Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su augintiniu Riku / Viganto Ovadnevo ir LNK nuotr.
Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė su augintiniu Riku / Viganto Ovadnevo ir LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-16 13:14
AA

Dainininkė ir TV laidų vedėja Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė savo namuose laiko įspūdingą ir labai retą šikoku veislės šunį Riku. Kai Liepa susituokė su verslininku Evaldu Norkevičiumi, pirmasis rimtas jų pirkinys ir buvo šis gražuolis.

Be kelionės į Nyderlandus išlaidų, šuo kainavo 2,5 tūkstančio eurų. „Dabar negalėčiau turbūt įsivaizduoti savo gyvenimo be šito augintinio, nes jis man yra šeimos narys. Kiti, žinoma, gali keistai pažiūrėti į mane ir sakyti: na va, šuo, šeimos narys kaip žmogus“, – laidoje „Gyvūnų pasaulis“ pasakoja Liepa.

Liepos nuomone, kuriant šeimą labai svarbu abiem sutuoktiniams išmokti atsakomybės. Ypač prieš susilaukiant vaikų. Tuomet geriau pažįsti ne tik save, bet ir savo vyrą.

Liepa Norkevičienė/Tomo Kaunecko nuotr.

„Augintinis man, turbūt,  yra kaip vaikas. Kai vieni susituokia, vaikus gimdo, tai mes su vyru nusprendėme įsigyti šunį. Prieš vaikus gera repeticija. Šiaip esu pakankamai didelė gyvūnų mylėtoja ir visą laiką labai norėjau gyvūnų, norėjau šuns ir labai džiaugiuos, kad mano vyras iš tų žmonių, kurie irgi mėgsta gyvūnus.“

Riku – pirmas dainininkės šuo. Nors vaikystėje, kai dar Liepa buvo visai maža, norėjo turėti šuniuką, tačiau tėvai tam prieštaravo.

Liepos Norkevičienės šuo Riku (4 nuotr.)
S.M.Photogallary nuotr.
+1