Liepa Norkevičienė: „Greičiausiai daro išvadas tie, kurie apie mane nieko nežino“

Liepa Norkevičienė / Nerijaus ir Gintarės nuotrauka
Liepa Norkevičienė / Nerijaus ir Gintarės nuotrauka
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
2022-06-24 16:08
AA

„Ką čia veikia toji blondinė?“ – suraukę antakius bambėjo komentatoriai dainininkei Liepai Norkevičienei (32) sutikus vesti LRT laidą „Klauskite daktaro“. Per ketverius filmavimo metus teko išgirsti įvairiausių nuomonių. Blogų, žinoma, dažniausiai iš tų, kurie Liepos nepažįsta ir nieko apie ją nežino. Šiuo metu politikos mokslų magistrantūroje studijuojanti moteris neseniai atsisveikino su darbu laidoje, neatsidžiaugia įgyta patirtimi ir rengiasi jėgas išbandyti naujame projekte.

Paradoksalu, kad anuomet pasiūlymo dirbti sveikatos laidoje ji sulaukė, kai metė medicinos mokslus. „Išgyvenau ne patį šviesiausią etapą. Pamečiau tikėjimą savimi, atrodė, jog nieko neišeina. Mano šeima – vyras, sesės, tėveliai – rado psichologą, pradėjau su juo bendrauti. Kalbėdamasi su specialistu supratau, kad nesėkmėms turi įtakos senos nuoskaudos ir kompleksai. Tik pažinusi juos, save susirinkau iš naujo.“

Neseniai su vyru įsigijote sklypą. Naujų namų vizija – jau aiški?

Svajojome apie didesnę erdvę, todėl turimą butą pardavėme. Dabar daug dėmesio skiriame naujam projektui (šypteli). Užtrukome pusmetį, kol radome sklypą tame pačiame rajone, kuriame gyvena mūsų artimieji. Netoli būsimų namų – gražus parkas, daug gamtos. Džiaugiamės, kad su šuneliu Riku galėsime jame vaikščioti.

Kol laukiame statybos leidimo, kalbamės ne tik apie viziją, dėliojame ir konkretų planą. Namo statyba – rimtas santykių išbandymas, tačiau su Evaldu vienas kitą gerai pažįstame. Kivirčų tikriausiai kils, tačiau neišsprendžiamų konfliktų mums nėra. Per tiek metų vienas kitą patikrinome įvairiose situacijose. Esame patyrę gana daug išbandymų, todėl drąsiai žengiame į naują etapą.

Prieš gerus metus užsiminei apie sugrįžimą į sceną. Jis įvyko?

Dainavimo niekada nemečiau. Anksčiau aš, Natalija ir Katažina (Natalija Bunkė ir Katažina Zvonkuvienė – red. past.) daug jėgų atiduodavome grupei „Pop Ladies“. Pasirodydavau ir viena, mane dažnai kviesdavo į įvairius projektus. Tokių periodų, kad visiškai atsitraukčiau nuo muzikos, nebuvo. Ypač dabar, kai mano darbe televizijoje vyksta pokyčiai, noriu investuoti į muzikinę karjerą, koncertus. Pradedu dėlioti programą, ją atliksiu su gyvo garso grupe.

Geras bičiulis Lauris Reinikis Latvijoje su sese išleido knygelių ir dainelių rinkinį vaikams. Jos sulaukė milžiniško populiarumo. Kadangi su Lauriu esame seni draugai, mane pakvietė kartu atlikti lietuvišką versiją.

Visą interviu skaitykite naujausiame žurnalo „Žmonės“ numeryje: