Liepa Norkevičienė į sceną lipo su itin brangiu žmogumi: „Pirmą kartą taip bijojau“

Liepa Norkevičienė su dukterėčia Juste / LRT nuotr.
Liepa Norkevičienė su dukterėčia Juste / LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-30 10:47
AA

Nuoširdžiausiame muzikiniame projekte „Du balsai – viena širdis“ – staigmena. Žinoma atlikėja Liepa Norkevičienė į sceną lipo su jai itin brangiu žmogumi: „Jausmas – tiesiog nenusakomas.“

Šeimyninių duetų projektui einant į finišo tiesiąją, svečių teisėmis scenoje pasirodžiusi Liepa atskleidė, kad dainuoti duetu su žmogumi, su kuriuo sieja kraujo ryšys – ypatinga patirtis. „Tai mūsų pirmas kartas su Juste. Jausmas – nenusakomas, nes tai – nuoširdžiausia ir tikriausia, nereikia vaidinti jausmų, stengtis juos išgyventi. Stovi paėmęs mažo vaiko ranką...“ – apie pasirodymą su dukterėčia Juste kalbėjo L.Norkevičienė.

„Smagu būti televizijoje... Ruošėmės jau keletą dienų. Man patinka šis projektas“, – atskleidė televizijos scenoje debiutavusi Justė. Paklausta, už kurį duetą serga, mergaitė išliko korektiška, bet Liepa atskleidė, kad dukterėčios favoritai – brolių „Kūjelių“ duetas.

Liepa Norkevičienė su dukterėčia Juste / LRT nuotr.

„Turbūt, pirmą kartą taip bijojau ir drebėjau. Labai didžiuojuosi, kad turiu tokią drąsią dukterėčią, ji mane įkvėpė nebijoti“, – atskleidė žinoma dainininkė. Moteris teigė, kad gali būti, jos šeimos nariai taip pat kada nors pasirodys tokiame projekte. „Mano seserys, giminė iš mamos pusės – muzikalūs. Tik tėvelis yra prieš ritmą einantis žmogus. Jeigu ką, sakėme, jam duosime mušti trikampį“, – kvatojo L.Norkevičienė.

Nuoširdžiausi pasirodymai ir vis aršesnė kova dėl pagrindinio prizo – projekte „Du balsai – viena širdis“ šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.