Liepa Norkevičienė su vyru vestuvių metines pažymėjo gražia iniciatyva: ją tęs per kiekvieną šventę

Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Socialinių tinklų nuotr.
Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-04 13:51
AA

Atlikėja Liepa Norkevičienė su vyru Evaldu praėjusią savaitę atšventė penktąsias vestuvių metines. Žinomos poros šventės akcentu tapo graži iniciatyva – susirinkusieji svečiai galėjo prisidėti prie beglobių keturkojų gyvūnų gerovės.

Švenčiant penktąsias vestuvių metines keturkojų gyvūnų mylėtojai Liepa ir Evaldas Norkevičiai nusprendė, kad yra daug vertingesnių dovanų už gėlės ar kitus daiktus. Prieš pat šventę pora pranešė, kad vietoje dovanos svečiai gali įteikti bet kokią pinigų sumą, už kurią bus nupirktas pašaras beglobiams keturkojams gyvūnams.

„Jau kelis metus iš eilės kartu su vyru patys važiuojame į prieglaudą, aplankome beglobius gyvūnus ir nuperkame jiems pašaro iš savo lėšų. Organizuojant vestuvių metinių šventę, pagalvojome, kad šįkart galime suburti visus savo draugus ir prie keturkojų gerovės prisidėti bendromis jėgomis.

Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Viganto Ovadnevo nuotr.

Susirinkusiųjų svečių prašėme nedovanoti gėlių ir geriau paaukoti gyvūnų prieglaudai. Visos šventės metu buvo padėta dėžutė, į kurią buvo galima įdėti bet kokią pinigų sumą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Liepa Norkevičienė.

Atlikėja atskleidė, kad buvo surinkta keturženklė pinigų suma, už kurią jiedu su vyru nupirko pašaro ir padovanojo asociacijai „Gyvūnų užuovėja“. Tiesa, Liepa pabrėžė, kad nors ir surinkta suma atrodė didelė, vis dėlto ją išleidus pašaro išėjo ne tiek daug kiek tikėtasi.

„Perkant pašarą, supratome, kaip sunku ir brangu išlaikyti gyvūnus. Tikimės, kad mūsų paaukoto maisto užteks bent vienai ar kelioms savaitėms“.

Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Socialinių tinklų nuotr.

Dažnai beglobius gyvūnus aplankanti dainininkė teigė, kad prieglaudoms yra ypatingai sunku išsilaikyti, todėl reikia, kad prie pagalbos gyvūnams prisidėtų kiekvienas iš mūsų. Pirmą kartą penktąsias vestuvių metines atšventę su tokia gražia iniciatyva, žinoma pora planuoja ją tęsti ir toliau. „Manau, kad nuo šiol tai bus ne tik vestuvių metinių, bet ir gimtadienių ar kitų sukaktuvių tradicija“, – sakė Liepa.

Dainininkė pasakojo, kad pirmasis apsilankymas asociacijoje „Gyvūnų užuovėja“ įvyko dar prieš keletą metų, kuomet šalį sukrėtė bulvių laukuose rasto prie būdos prirakinto šuns istorija. Tuo metu prieglaudos savininkė Andželika Bajorinaitė kovojo su šuns šeimininkais, o apie tai išgirdus Liepa Norkevičienė suskubo jai į pagalbą. Nuo to laiko žinoma moteris čia sugrįžo ne vieną kartą.

„Dabar jau atpažįstame tuos pačius gyvūnus, kurie pasitinka mus su dideliu džiaugsmu, tačiau tuo pačiu ir su liūdnomis akimis. Į jas pažvelgus norisi visus juos susirinkti ir parsivežti namo.  Deja, to padaryti negalime. Kartu su vyru esame užimti, taip pat jau auginame savo keturkojį draugą“. 

Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Socialinių tinklų nuotr.

Šikoku veislės šunį vardu Riku auginanti atlikėja neslėpė, kad jis yra labai energingas ir reikalauja daug dėmesio. Atsižvelgiant į tai, žinoma moteris supranta, kad tik noro priglausti dar vieną gyvūną neužtenka. „Į prieglaudas patekę šunys atkeliauja ne iš gerų namų, todėl reiktų labai gerai apgalvoti, kaip naują augintinį socializuoti prie naujos aplinkos. Tai yra atsakingas žingsnis, kadangi gyvūnas nėra daiktas", – teigė ji.

Vis dėlto, Liepa ir Evaldas Norkevičiai neatmeta galimybės ateityje priglausti dar vieną augintinį būtent iš prieglaudos.

Taip pat skaitykite: Penktąsias vestuvių metines švenčianti Liepa Norkevičienė vyrui paruošė netikėtą dovaną

Liepa ir Evaldas Norkevičiai aplankė beglobius gyvūnus (7 nuotr.)
+1
Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius atšoko vestuvės (79 nuotr.)
+73