Liepa Norkevičienė: „Sunkiausia, kai esi vieniša“

„Ką čia veikia toji blondinė?“ – suraukę antakius bambėjo komentatoriai dainininkei Liepai NORKEVIČIENEI (32) sutikus vesti LRT laidą „Klauskite daktaro“. Per ketverius filmavimo metus teko išgirsti įvairiausių nuomonių. Blogų, žinoma, dažniausiai iš tų, kurie Liepos nepažįsta ir nieko apie ją nežino. Šiuo metu politikos mokslų magistrantūroje studijuojanti moteris atsisveikino su darbu laidoje, neatsidžiaugia įgyta patirtimi ir jėgas išbando jau naujame projekte.

Liepa Norkevičienė / Nerijaus ir Gintarės nuotrauka
Liepa Norkevičienė / Nerijaus ir Gintarės nuotrauka
MONIKA URBONAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-12-29 20:16
AA

Paradoksalu, kad anuomet pasiūlymo dirbti sveikatos laidoje ji sulaukė, kai metė medicinos mokslus. „Išgyvenau ne patį šviesiausią etapą. Pamečiau tikėjimą savimi, atrodė, jog nieko neišeina. Mano šeima – vyras, sesės, tėveliai – rado psichologą, pradėjau su juo bendrauti. Kalbėdamasi su specialistu supratau, kad nesėkmėms turi įtakos senos nuoskaudos ir kompleksai. Tik pažinusi juos, save susirinkau iš naujo.“

Su vyru įsigijote sklypą. Naujų namų vizija – jau aiški?

Svajojome apie didesnę erdvę, todėl turimą butą pardavėme. Dabar daug dėmesio skiriame naujam projektui (šypteli). Užtrukome pusmetį, kol radome sklypą tame pačiame rajone, kuriame gyvena mūsų artimieji. Netoli būsimų namų – gražus parkas, daug gamtos. Džiaugiamės, kad su šuneliu Riku galėsime jame vaikščioti.

Kol laukėme statybos leidimo, kalbėjomės ne tik apie viziją, dėliojome ir konkretų planą. Namo statyba – rimtas santykių išbandymas, tačiau su Evaldu vienas kitą gerai pažįstame. Kivirčų tikriausiai kils, tačiau neišsprendžiamų konfliktų mums nėra. Per tiek metų vienas kitą patikrinome įvairiose situacijose. Esame patyrę gana daug išbandymų, todėl drąsiai žengiame į naują etapą.

Esate išgyvenę rimtų krizių?

Mūsų tarpusavio santykiai nuolat keičiasi. Žinau, kad visiems įdomu, kodėl mūsų namuose dar nėra vaikų, tačiau šeimų būna visokių. Vieno modelio nėra. Jaučiuosi laiminga, turėdama mylintį vyrą, šunį.