Liepa pristato savo pirmą kalėdinę dainą ir klipą „Vėl Kalėdos“: „Šventės mūsų šeimoje bus kitokios“

Liepa Norkevičienė / Asmeninio albumo nuotr.
Liepa Norkevičienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-06 10:19
AA

Atlikėja Liepa juokauja, kad būdama scenoje tiek daug metų ir išbandžiusi daugybę vaidmenų bei atlikusi įvairiausių žanrų kūrinių, iki šiol negalėjo nurimti, nes neturėjo nei vienos savo kalėdinės dainos. Tad jos naujausios dainos „Vėl Kalėdos“ ir vaizdo klipo premjera jai – ypatingai svarbi.

Dainą „Vėl Kalėdos“ atlikėjai parašė senas jos bičiulis kompozitorius Stano, o klipo filmavimui TIL2 studijoje Klaipėdoje talkino „Tina dance“ šokėjos, tapusios elfėmis.

Klipe atsispindi ne tik šventinė nuotaika laukiant Kalėdų, bet ir dažnas didžiausias metų šventes lydintis klausimas – ką padovanoti?

Liepa Norkevičienė įrašė savo pirmą kalėdinę dainą / Asmeninio albumo nuotr.

Pati atlikėja sako, kad būtent čia ir yra užkoduota esminė dainos žinutė: ką mums visiems iš tiesų reiškia šventės ir kad, perkamos dovanos nėra tai, kas turi užgožti tikrąjį švenčių laukimą.

„Tai yra lengva, linksma daina, kuri nuo pirmųjų akordų kuria šventinę nuotaiką ir įtraukia. Tikiu, kad ši daina tikrai atras vietą kalėdinių dainų sąraše, kuris mūsų namuose skamba visą gruodį, o klausytojai ją pamils dar ir dėl to, kad klausimas – ką padovanoti, prieš kiekvienas šventes sukasi visų mūsų galvoje ir tampa neatsiejamu Kalėdų laukimo palydovu“, – sako savo pirmąją kalėdinę dainą įrašiusi Liepa.

Liepa sako šia daina norinti pakviesti visus pagalvoti apie tas dovanas, kurių nereikia pirkti: apie artimųjų ir draugų apkabinimus, bučinius, prisiminimų kūrimą leidžiant laiką kartu, linksmybes ir šėliones, nes apie tai ir yra Kalėdos.

„Šios Kalėdos mūsų šeimoje bus kitokios. Po kelis metus trukusių kovido suvaržymų ir nerimo, kad per šventes šalia tavęs nebus tau brangių žmonių, nusprendėme, kad galimybė švęsti su šeima yra didžiausia dovana. Iki šiol švęsti Kalėdų mes su vyru vykdavome pas mano tėvus į Klaipėdą, šiemet, mano tėvai atvažiuoja pas mus į Vilnių, kartu prisijungs ir vyro tėvai. Man didžiausia dovana yra tai, kad mūsų tėvai ir artimieji yra sveiki, kad galime visi pabūti kartu, kad galime kurti savo šventę“, – atvirauja Liepa ir prisipažįsta, kad jos šeimoje dovanos nėra pagrindinis Kalėdų akcentas.

Fotogalerija:

Liepa Norkevičienė įrašė savo pirmą kalėdinę dainą (11 nuotr.)
+5

Prieš Kalėdas Liepos šeima traukia lapelius su vardais ir taip apsikeičia po vieną simbolinę dovanėlę vieni su kitais.

Liepa sako neabejojanti, kad naujausia jos daina „Vėl Kalėdos“ gali tapti viena klausomiausių, nes užkrečia artėjančių švenčių laukimo nuotaika, o dainos motyvai greitai įstringa galvoje ir ją norsi niūniuoti visą dieną.

Paklausykite ir pažiūrėkite – „Vėl Kalėdos“: