Liepai Norkevičienei svarbiausia žavėti savo vyrą

Vakarinių suknelių ir prabangių papuošalų fotosesijos akimirkos
Vakarinių suknelių ir prabangių papuošalų fotosesijos akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-10-19 08:03
AA

Vakarinių suknelių ir prabangių papuošalų fotosesijoje įsiamžinusi atlikėja, TV laidos vedėja Liepa Norkevičienė sako, jog eidama į išskirtinį renginį niekada nesiekia tapti vakaro karaliene.

„Man svarbu, kad gražiausia atrodyčiau savo vyrui“, – šypsosi žinoma moteris, prisipažinusi, kad jos vyras Evaldas yra itin galantiškas, mėgsta ir moka sakyti komplimentus.

Drauge su L. Norkevičiene ekstravagantiškoje fotosesijoje įsiamžinusi dainininkė Ieva Barbora Juozapaitytė teigė, jog jai, kaip operos solistei, tenka dažnai būti dėmesio centre, bet nebūtinai dėl gražios išvaizdos. 

„Ir labai tikiuosi, kad žmonių žvilgsnius ir malonę patrauksiu savo vidiniu grožiu bei balsu, o ne išaukiančia išvaizda, – sako Ieva, nuo pat mažens turėjusi ypatingą pavyzdį – žinomus tėvus, taip pat scenos atstovus. – Iš jų išmokau pagrindinę taisyklę, kad stilius tai nėra vien papuošalų ir drabužių išraiška, tai – vidinė elegancija“.

Vakarinių suknelių ir prabangių papuošalų fotosesijos akimirkos

Fotosesijos sumanytoja, žinoma papuošalų kūrėja, vilnietė Kristina Abraitienė sakė, kad Ieva ir Liepa, kaip modeliai, buvo pasirinktos neatsitiktinai: „Abi žavios ir žinomos moterys atitiko mūsų su drabužių kūrėja Alina Jurcevič suformuotus skirtingus įvaizdžius: žaismingumas ir elegancija. Šių moterų skirtingi tipažai, kaip ir scenoje jų atliekama muzika“.

Televizijos laidos vedėja L. Norkevičienė sakė, labai nudžiugusi, jog K. Abraitienė, autorinių papuošalų „K Art“ įkūrėja, pasitikėjo ja ir vėlgi pakvietė bendradarbiauti ir prieš objektyvą pristatyti jos naująją kolekciją. „Mane žavi dideli, masyvūs papuošalai, tokius ir kuria Kristina. Scenos žmogui ryškūs aksesuarai padeda išsiskirti. Pamenu, kai man skubiai reikėjo sukurti prie violetinės suknelės derančius išskirtinius papuošalus, nedvejodama kreipiausi į Kristiną“, – apie dviejų moterų bendradarbiavimo užuomazgas pasakojo Liepa, galinti drąsiai pasakyti, kad iš visų papuošalų labiausiai mėgstanti būtent dėmesį trakiančius auskarus.

Anksčiau didelių ir masyvių papuošalų vengdavusi I. B. Juozapaitytė sakė, kad po šios fotosesijos supratusi, jog kaip tik tokie aksesuarai galėtų būti puikia jos išraiškos dalimi, ypač būnant scenoje. Pasiteiravus, ar paprastai ji aksesuarus derinanti prie aprangos stiliaus, dainininkė atsakė: „Tam didelio dėmesio neskiriu, bet moteriška intuicija gelbsti ir šiuo klausimu“.

Papuošalų kūrėja K. Abraitienė kuria jau bemaž penkerius metus. Kūrėja išgarsėjo posakiu, kad ypatingos moterys puošiasi ir be progos. „Kiekviena pasipuošusi moteris jaučiasi ypatinga ir išskirtinė, o tai suteikia jai didžiulio pasitikėjimo savimi“, – sako K. Abraitienė, kuriai norisi, kad moterys jaustųsi prabangiai, tarsi tikros karalienės. Naujojoje „K Art“ aksesuarų kolekcijoje gausu „Swarovski“ kristalų, papuošalai išsiskiria masyvumu ir neabejotinu puošnumu, lyderiauja juoda spalva. Tarp naujųjų Kristinos darbų yra ir nuotakoms tinkamų iškalbingų papuošalų.

Vakarinių suknelių ir prabangių papuošalų fotosesijos akimirkos / Deimantės Venskutės nuotr.

„Kuriu tokiai moteriai, kuri mėgsta prabangą, išskirtinumą, pasitikėjimą savimi. Pastebėjau, kad Lietuvos moterys vengia masyvesnių, prabangiai atrodančių papuošalų. O taip neturėtų būti: juk papuošalas nenustelbia drabužio, o tuo labiau pačios moters, bet kaip tik papildo visą jos įvaizdį ir leidžia pasijusti dar išskirtinesne “, – teigė kūrėja. K. Abraitienė savo kūryba jau spėjo pelnyti ir žinomų žmonių simpatijas. Ne tik naujausioje fotosesijoje dalyvavusios dainininkės L. Norkevičienė ir I. B. Juozapaitytė, bet ir atlikėja Eglė Jakštytė, tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, iliuzionistas Mantas Wizartd, grupės „Queens of Roses“ narės mielai puošiasi „K Art“ papuošalais.

L. Norkevičienė ir I. B. Juozapaitytė fotosesijos metu turėjo galimybę susipažinti ir su drabužių kūrėjos A. Jurcevič, prekės ženklo „Aylin Design“ įkūrėjos, naujausia vakarinių suknelių kolekcija. „Sužavėjo kūrėjos kruopštumas bei idėjos, kurios įgyvendintos iki mažiausios smulkmenos”, – neslėpė nuostabos Ieva, teigusi, kad kiekvienai moteriai visad smagu pasimatuoti išskirtinius vakaro apdarus.

Vakarinių suknelių ir prabangių papuošalų fotosesijos akimirkos

Naujoji „Aylin Design“ vakarinių suknelių kolekcija dvelkia prabanga ir žaismingumu, išsiskiria moteriškumu ir elegancija, joje daug rankų darbo siuvinėjimo. Vakarui skirtų drabužių kūrėja A. Jurcevič sako, kurianti moteriai, kuri nebijo išsiskirti ir nori atrodyti puošniai.

„Įkvėpimas yra paslaptingas reiškinys dėl savo savybės aplankyti ir dingti netikėtai, bet be galo svarbus asmeniui, kuris yra atsidavęs kūrybai. Todėl ir stengiuosi save motyvuoti kiekvieną dieną, tobulėti, kurti ir mokytis vis kažko nauja. Įkvėpimo semiuosi iš mados tendencijų, iš visko kas man artima ir patinka: ar tai būtų laimingos klienčių šypsenos, ar kokio nors asmens sėkminga patirtis, įdomi jo gyvenimo istorija”, – mintimis dalijosi A. Jurcevič.

Vakarinių suknelių ir prabangių papuošalų fotosesijos akimirkos (17 nuotr.)
+11