Liepos mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Liepos mėnesio horoskopas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Portalas JI24.lt kviečia jus susipažinti su astrotarologės Lanos Kutkytės prognozėmis liepos mėnesiui. Gal pagaliau sulauksime ir tikros vasaros? Taigi patraukiame skraistę nuo artimos ateities.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tiems, kuriems rūpi buitis, šeima, namai, meilė, šis laikotarpis suteiks dideles galimybes. Tai sėkmingesnis nei visuomet mėnuo sukurti šeimą, pradėti vaiką ar statyti namus. Leiskite sau pasidžiaugti vasara, poilsiu ir ramybe saugioje aplinkoje. Šis laikas nėra palankus verslo plėtros ir karjeros reikalams skubinti, o greičiau reikalauja atrasti santarvę su savimi ir harmoningą požiūrį į gyvenimą. Dažniau būkite gamtoje ir neskubėkite veržtis pirmyn.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Vertingos naujienos ar galimybės ateis per draugus, internetą ar kitas informacijos priemones. Sėkmingos veiklos gali tikėtis dirbantieji kūrybinį darbą ar tie, kurių veikla susijusi su smulkia prekyba, netolimomis kelionėmis ar rašymu. Bus apstu užsiėmimų, kuriuose reikės greitos reakcijos ir komunikabilumo. Jautiškas užsispyrimas jums padės tvarkant dokumentus, susijusius su jūsų veikla. Iki smulkmenų susižinokite ir išnagrinėkite visus niuansus prieš pasirašant sutartis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galų gale jums susidarys galimybės skirti laiko sau: sveikatos, drabužinės priežiūrai, fizinio kūno grožio puoselėjimo ritualams. Jei galite, paimkite kelių dienų atostogas, kad galėtumėte pasimėgauti gyvenimo malonumais be streso ir skubėjimo. Atsisakykite nepraktiškų ir nebūtinų darbų – vertinkite savo laiką ir sveikatą. Trečia dekada jau nebus tokia rami – teks gerokai daugiau „privalomo“ bendravimo, todėl gana lengvai kils konfliktų kartais tiesiog dėl smulkmenų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Labiau pasikliaukite savimi nei šeimos ar draugų patarimais. Jums pakaks ne tik sėkmės savirealizacijoje, bet ir vidinio žinojimo, ką, kaip ir kada daryti, kad pasiektumėte savo tikslų. Liepos mėnesį viskas, ko reikia įdomiam gyvenimui, ateis tarsi savaime, todėl jei galvoje turite kažkokią idėją, pats metas ją realizuoti. Jūsų viduje užgims šviežios energijos resursai, tad galite kiek padidinti darbų tempą. Nemiegokite – tai gali tapti vienu iš produktyviausių periodų metuose

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pasistenkite apriboti nereikalingus darbus ir kontaktus. Norint kuo sėkmingiau išgyventi šį mėnesį, veikti reikėtų neskubant, nuolat įsiklausant į situaciją ir į visatos jums nurodomus ženklus. Derėtų ypač saugotis naujų nepažįstamų žmonių ir nebūtinų ginčų su aplinkiniais – taip galite įsigyti slaptų priešų. Turite tinkamai pasiruošti ateinančiam ciklui, kuris prasidės nuo jūsų gimimo dienos. Kaupkite jėgas ir pasiruoškite sutikti savo asmeninius naujuosius metus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Liepa jums vienas sėkmingiausių periodų norint susirasti naujų draugų, susibendrauti su kolektyvu darbe ar pradėti veiklą, susijusią su internetu, mokymusi ar tarpininkavimu. Tai geras laikas pradėti mokytis vairuoti. Teks daug bendrauti ir dėl to nemažai nuveiksite, tačiau reikėtų vengti tuščių ambicijų bei noro lyderiauti. Darniai dirbkite ir realizuokite save būtent kolektyvinėje veikloje – tai bus žymiai perspektyviau, nei bandyti kiekvieną darbą atlikti pačiam. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Svarbu bus veikti profesionaliai, metodiškai ir itin atsakingai, nes kitaip gali nustebinti pretenzijos jūsų darbo kokybei. Geriau nudirbti mažiau darbo, bet užtat nuodugniai. Nereikėtų per daug baimintis, jei santykiuose su aplinkiniais pajusite jausmų atšalimą. Tiesiog šis mėnuo nėra pats palankiausias subtiliems jausmams, meilei bei romantikai. Geriau išryškinkite tokias savybes, kaip praktiškumas, santūrumas ir sveikas karjeros siekimas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį mėnesį rekomenduojama keliauti, plėtoti savo veiklą, mokytis ar kurti ambicingus projektus. Galite pajusti norą pasidomėti kitomis kultūromis, panorėti išvykti į kitą šalį ar bent jau persikelti į kitą miestą. Trauks gyventi plačiai, sparčiai judėti pirmyn sėkmės link. Išties būsite veiklūs, žavūs ir įdomūs tiek patys sau, tiek ir kitiems. Suskubkite tuo pasinaudoti per pirmas dvi mėnesio dekadas, kadangi vėliau jums reikės daugiau stabilumo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tai mėnuo, kupinas transformuojančių dvasinių atradimų tiems, kurie to ieško savo gyvenime. Galite dvasiškai sustiprėti, atsispirti neigiamiems įpročiams bei geriau pažinti save. Liepos mėnuo suteiks dideles ryžto ir įžvalgos galimybes, todėl trauks domėtis mistika, ezoteriniais mokslais, psichologija ar įvairiomis terapijos bei meno formomis. Tai puiku, kadangi būtent šis laikas ir yra tam tinkamiausias. Tik vertėtų ypač apriboti savo pavydą ir kerštingumą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Baltasis Mėnulis arba Selena nuo liepos 16 dienos pakeis savo padėtį Zodiako ženkluose ir iš Šaulio ženklo pereis į jūsų ženklą, kur ir bus ateinančius septynis mėnesius. Tai itin svarbus laikas jūsų gyvenime – išnaudokite jį maksimaliai. Jei tik panorėsite, įvyks jums reikalingų, šviesių pokyčių tiek asmeniniame, tiek ir profesiniame gyvenime. Tačiau jūsų stiprybės pagrindas bus galvojimas ne tik apie save, bet ir apie kitus. Tas ypač svarbu bus liepos mėnesį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Sugrįžkite arčiau prie gamtos ir sveikos gyvensenos. Pasidomėkite ekologiškais produktais, vaistažolėmis, natūraliomis kosmetikos priemonėmis ar homeopatijos vaistais. Šį mėnesį be vargo pavyks gauti būtent jums tinkamiausios informacijos ir lengviau koreguoti gyvenimo būdą į teigiamą pusę. Taip pat nepamirškite kuo daugiau dėmesio skirti darbo sričiai ir laiko savo profesionalumui tobulinti. Tai nelabai „pinigingas“ mėnuo, todėl geriau neišlaidaukite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Puikiai seksis siekiantiems pradėti arba plėsti veiklą, susijusią su pramogų verslu, stovyklomis, poilsiu, kūryba. Būsite energingesni nei visuomet, bet ir valdingesni, o galbūt kartais ir arogantiški. Pasistenkite nesusipykti su brangiais žmonėmis vien todėl, kad jie nepuola tenkinti kiekvieno jūsų įgeidžio. Dažniau sakykite komplimentus, girkite kitus ir tada patys sulauksite to paties. Malonus elgesys padės pasiekti to, ko norisi.

Skaitykite daugiau