Lietuvą per dieną pamilęs Jasonas Mrazas koncerto metu sulaukė sužavėto gerbėjo iš salės šūksnio

Jasono Mrazo koncertas Vilniuje / Vyginto Skaraičio nuotr.
Jasono Mrazo koncertas Vilniuje / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-07 21:16
AA

Amerikiečių dainų autorius ir atlikėjas Jasonas Mrazas kovo 7 dieną surengė pirmąjį koncertą Lietuvoje. Dukart „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas, kurio hitas „I‘m Yours“ yra vienas garsiausių pastarojo dešimtmečio hitų pasaulyje, Vilniaus koncertų salėje susirinkusius gerbėjus užbūrė aksominiu balsu.

Jasonas savo pasirodymą pradėjo lietuvišku pasisveikinimu „Labas vakaras“. Toks jo gestas kaipmat papirko koncerto laukusius gerbėjus ir likusio vakaro metu jie negailėjo dainininkui didžiausių ovacijų.

Jasono Mrazo koncertas Vilniuje / Vyginto Skaraičio nuotr.

„Norėčiau, kad šį vakarą publika išgirstų ne tik mano balsą, bet ir istoriją, kurią pasakosiu“, – portalui Žmonės.lt dar prieš koncertą atviravo jausmingasis Jasonas.

Į savo pasirodymą jis įpynė ne vieną lietuvišką žodį. Pasibaigus kiekvienai dainai stengėsi papasakoti apie save, priminti, nuo kur prasidėjo jo, kaip atlikėjo, kelias.

Jasono Mrazo koncertas Vilniuje / Vyginto Skaraičio nuotr.

„Šiandien pagrosiu senų ir naujų dainų, o gal kartu sukursime ir naujų. Jei žinote žodžius, galite dainuoti drauge. Galite būti savimi, štai, ką muzika gali daryti“, – skambiu balsu kalbėjo atlikėjas.

Atlikęs keletą savo kūrinių jis sulaukė ištikimo gerbėjo šūksnio. Norėdamas padrąsinti, šį kartą nesausakimšoje salėje dainuojančią pasaulinio lygio žvaigždę, šis suriko: „Mes tave mylime!“

Jasono Mrazo koncertas Vilniuje / Vyginto Skaraičio nuotr.

J. Mrazas niekuomet nesitikėjo tokio populiarumo. Būdamas jaunas jis pradėjo groti vienoje iš San Diego, esančio saulėtoje Kalifornijoje, kavinukių. Tada savo pasirodymais atlikėjas taip užbūrė publiką, jog netrukus sulaukė kvietimo įrašyti savo pirmąjį studijinį albumą „Waiting for My Rocket to Come“. Šis jam atnešė milžinišką sėkmę: didesniu nei 1 mnl. tiražu parduotą įrašą puikiai pristatė daina „The Remedy (I Won't Worry)“, patekusi į Amerikos populiariausių hitų dešimtuką. Greitai J.Mraz buvo pakviestas groti su didžiausiomis muzikos pasaulio žvaigždėmis ir koncertavo kartu su folk muzikos legenda Tracy Chapman. Antrąjį atlikėjo studijinį albumą „Mr. A–Z“ prodiusavo garsusis Steve‘as Lillywhite‘as, kurio dėka įrašas buvo pristatytas „Grammy“ apdovanojimams kaip geriausias ne klasikinės muzikos albumas.

Jasono Mrazo koncertas Vilniuje (34 nuotr.)
+28