Lietuvę akinių reklamai pasirinkusi Victoria Beckham sulaukė priekaištų – modelis per liesas

V. Beckham akinių reklama / Instagramo nuotr.
V. Beckham akinių reklama / Instagramo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-16 08:40
AA

Victorios Beckham retro stiliaus akinių reklamoje įamžintas lietuvių modelis Giedrė Dukauskaitė. Tačiau interneto komentatorių šios nuotraukos nedžiugina. Po to, kai 2018 m. šiltojo sezono kolekcijos reklamos nuotraukomis dizainerė pasidalijo socialiniame tinkle, tai sulaukė neigiamos reakcijos – žmonės pasipiktino, kad modelis per lieknas.

Tai ne pirmas kartas, kai V. Beckham sulaukia priekaištų, kad reklamuodama savo prabangius produktus ji pasirenka per liesus modelius.

Kaip pirmadienį savo „Mail Online“ skiltyje rašė TV laidų vedėjas ir rašytojas Piersas Morganas, „Victorios Beckham šokiruojantis ir gėdingas reklaminis atvaizdas mane fiziškai supykino – tačiau turės daug daugiau žalos daugumai jaunų merginų, kurios tai pamatys“. Jis teigė paskambinęs dizainerei ir išdėstęs savo nuomonę.

P. Morganui pritarė gausybė interneto komentatorių. Buvo net teigiančių, kad Victorios septynmetė dukra yra stambesnė nei jos pasirenkami modeliai ir kad dizainerei turėtų būti gėda, jog skatina lieso kūno kultą ir valgymo sutrikimus.

Tiesa, buvo ir ginančių dvidešimt devynerių lietuvių modelį – nes juk turėtų būti priimami visų kūno tipų žmonės ir jie neturėtų būti vertinami pagal išvaizdą.

Dizainerė kol kas nesureagavo į jai išsakytus neigiamus komentarus. V. Beckham itin atidžiai rūpinasi savo figūra ir pati yra kaltinama dėl nesveiko kūno kulto protegavimo.

Victoria Beckham / Vida Press nuotr.