Lietuvės atkartojo K. Moss, Ch. Clinton ir O. Palermo vestuvinius įvaizdžius

Clinton įvaizdis / Organizatorių nuotr.
Clinton įvaizdis / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-12-19 19:57
AA

„Pop up“ butiko „Nuotakos spinta“ organizatoriai antrus metus rengia projektą „Ta pati suknelė, tik kita panelė“. Pernai stilingo eksperimento dalyvės galėjo pasipuošti žinomų Lietuvos nuotakų suknelėmis. Šįkart organizatoriai ryžosi avantiūrai interpretuoti garsiausių pasaulio nuotakų įvaizdžius. Fotoprojektui buvo pasirinkti aktorės Olivios Palermo, buvusio Amerikos prezidento dukros Chelseos Clinton ir modelio Kate Moss vestuvių dienos įvaizdžiai.

Trys skirtingi nuotakų modeliai atrinkti siekiant atskleisti, kaip su tokia pačia ar panašia suknele gali atrodyti kita moteris.

Chelseos Clinton vestuvinis įvaizdis

Eksperimento sumanytojams nemenku iššūkiu tapo atkartoti Hillary ir Billo Clintonų atžalos vestuvinį įvaizdį, kurtą pagal specialų užsakymą. Chelseai nuotakos apdarą sukūrė politikų šeimos bičiulė dizainerė Vera Wang. Kalbama, kad nuotakos apdaras kainavo 20 tūkst. dolerių. Pečius apnuoginančios šilko organzos suknelės akcentu tapo kristalais puoštas liemenį išryškinantis diržas. Prabangų įvaizdį padėjo sukurti ir ilgas nuometas.

Chelsea Clinton / Vida Press nuotr.

Olivios Palermo stilius

Aktorė ir modelis Olivia Palermo savo vestuvių dieną pasipuošė stilingu Carolinos Herreros apdaru iš trijų dalių. Žinomos moters vestuvinį ansamblį sudarė kreminis kašmyro megztukas, šortai ir gėlėmis puoštas tiulio sijonas. Nuotaka vietoje įspūdingos šukuosenos pasirinko susirišti plaukus į uodegėlę. O. Palermo įvaizdžiui žaismo suteikė ryškiai mėlyni bateliai.

Olivia Palermo / Vida Press nuotr.

Vienas dažniausiai atkartojamų – Kate Moss vestuvių įvaizdis

Fotoeksperimentą vainikavo lietuvių įspūdingai atkartotas ekstravagantiškosios Kate Moss nuotakos įvaizdis, kurį padėjo sukurti praeito šimtmečio 3-iąjį dešimtmetį primenanti suknelė. Mados ikona per savo vestuves tapo glamūrine bohemiška nuotaka, pasipuošusia Johno Galliano kurtu apdaru. Garsus modelis su vintažine auksu siuvinėta kremine suknele atrodė pritrenkiamai. K. Moss nuotakos stilių kopijuoja milijonai nuotakų visame pasaulyje.

Kate Moss / Vida Press nuotr.

Pasaulinio garso nuotakų stiliaus sprendimus padėjo atkartoti su Lietuvos nuotakų suknelėmis dirbančio projekto organizatoriai. Galutinis rezultatas buvo derinamas prie fotoeksperimente dalyvavusių merginų individualumo, charakterio bruožų, o ne aklai atkartojamas.

„Nuotakos spinta“ projektas (7 nuotr.)
+1

„Noriu pabrėžti, kad makiažai buvo įkvėpti 2018 metų nuotakų makiažo tendencijų, tačiau kiekviena nuotaka per gražiąją šventę turėtų atrodyti individuali ir nepakartojama. Tad makiažai buvo parinkti pagal įžymybių įvaizdžius, bet nepamiršome paryškinti modelių natūralaus grožio bei asmeninių bruožų“, – sakė vizažistė Diana Beliačic.

Visiems trims įvaizdžiams unikalumo suteikė naujausias mados tendencijas atspindinčios detalės, kurias stiliaus profesionalai rekomenduoja ateinančio sezono nuotakoms. „Tekstūra ir nerūpestingos išvaizdos įvaizdis, jūros bangos plaukuose ir moderni klasikinio kuodo versija – pačios populiariausios šiuolaikiškų nuotakų šukuosenos. Jos puikiai paryškina švelnumą, eleganciją ir atskleidžia moteriškumą“, – teigė plaukų stilistė Olga Kotiolkina.