Lietuvės šuo Rocco per parą tapo pasauline žvaigžde: šmaikštus video sulaukė 3 mln. peržiūrų

Šuo Rocco su šeimininke Jorinda  / Asmeninio albumo nuotr.
Šuo Rocco su šeimininke Jorinda / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-09-15 08:01
AA

Šokoladinės spalvos labradoro retriveris Rocco – socialinių tinklų įžymybė. Jo šeimininkės Jorindos patalpintas šmaikštus vaizdo įrašas, kuriame keturkojis būdamas vos 10 savaičių atlieka šmaikščią komandą, sulaukė įspūdingų 3 milijonų peržiūrų. Vos per parą interneto seansacija tapęs šunelis jau gali pasigirti ne tik asmenine paskyra „TikTok“ platformoje, bet ir reklamos pasiūlymų gausa.

Nuo pat pirmųjų šunelio Rocco dienų namuose augintinio šeimininkė negalėjo atsistebėti jo protingumu. Pasak Jorindos, šunelis yra labai lengvai dresuojamas. Užtenka vos porą kartų parodyti komandą ir Rocco ją greitai perpranta bei įsisavina.

Jorinda su draugu nuolatos fiksuodavo juokingas šunelio akimirkas, tad nieko keisto, kad judviejų telefonų galerija greitai tapo perpildyta keturkojo nuotraukomis. Galiausiai šeimininkė Rocco turiniui nusprendė sukurti atskiras paskyras socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „TikTok“.

Šuo Rocco / Šeimininkės Jorindos nuotr.

Internete mažo šunelio mielumas ir išskirtiniai intelektiniai gebėjimai greitai užkariavo žmonių širdis. Vos paviešinus šmaikščios Rocco atliekamos komandos vaizdo įrašą, jo peržiūros iškart pradėjo augti tūkstančiais. Dabar šis keturkojo vaizdo įrašas „TikTok“ platformoje yra sulaukęs daugiau nei 3,2 milijono peržiūrų.

„Šiuo metu Rocco turi virš 30 tūkst. sekėjų ir vis sulaukia įvairių reklamos pasiūlymų“, – augintinio sėkme internete su 15min dalijasi jo šeimininkė.

Didžiulės sėkmės sulaukęs Rocco vaizdo įrašas:

Supranta dvi kalbas

Rocco šmaikštus vaizdo klipas neliko nepastebėtas ir „Laisvės TV“ komandos. Per televiziją parodytas reportažas pritraukė dar daugiau sekėjų šuneliui, visgi didžioji keturkojo sekėjų dalis – ne iš Lietuvos, o iš JAV ir Kanados.

Šuo Rocco / Šeimininkės Jorindos nuotr.

Taip nutiko ne veltui – Jorinda ir jos draugas jau trejus metus gyvena Kanadoje, Toronto mieste. Būtent iš čia kilęs ir judviejų 5 mėnesių šunelis Rocco.

Tačiau nepaisant to, kad keturkojis gimęs Kanadoje, su juo šeimininkai namuose bendrauja lietuviškai, tik komandų moko angliškai. Šuns šeimininkė patikina, kad tai padeda išvengti nesusipratimų viešumoje tarp anglakalbių.

Šuo Rocco / Šeimininkės Jorindos nuotr.

Jorinda portalui 15min prasitaria, kad apie labradoro retriverio šunį svajojo jau nuo pat vaikystės. Jai visuomet patiko šios veislės keturkojų išvaizda, žavėjo šunų intelektas ir itin draugiškas temperamentas.

Gyvenimą apvertė aukštyn kojomis

Šunelio šeimininkė juokauja, kad nors Rocco jų namuose dar tik kelis mėnesius, jis jau spėjo apversti gyvenimą aukštyn kojomis. Dabar Jorinda nebeįsivaizduoja, kaip iki augintinio atsiradimo šeimoje gyveno be jo.

Sako, kad Rocco nepaliauja kasdien stebinti savo protingumu, taip pat yra labai mielas, draugiškas, gerai sutaria su kitais gyvūnais, vaikais ir apskritai su visais žmonėmis, kuriuos sutinka.

Šuo Rocco (26 nuotr.)
+20

Šuo – ganėtinai energingas ir judrus, mėgstantis aktyvų laisvalaikį gamtoje. Jam patinka eiti į parką, žaisti su kitais šunimis, atnešti metamą lazdą ar kamuoliuką.

Šuo Rocco / Šeimininkės Jorindos nuotr.

Tačiau labiau už visas šias išvardytas veiklas jam patinka viena, jo mėgstamiausia – valgymas.

„Rocco yra visuomet alkanas. Atrodo, lyg savyje turėtų įmontuotą siurblį, dėl kurio galėtų be perstojo valgyti dieną ir naktį“, – interviu su 15min metu šmaikštauja šuns šeimininkė.

Bekalbėdama apie savo numylėtinį, Jorinda prasitaria, kad Rocco vardas ne tik lengvai ištariamas, bet ir labai prasmingas: „Rocco reiškia „kovos šauksmą“. Kadangi Rocco gimė būtent tą pačią dieną (2022-ųjų vasario 24-ąją), kai prasidėjo Rusijos invazija į Ukrainą, dvejonių dėl vardo pasirinkimo daugiau nebekilo.“