Lietuvis papasakojo, kaip per kelias valandas uždirba keliasdešimt tūkstančių eurų

Paulius Aršauskas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio pavakarę LNK laidoje „Yra, kaip yra“ laidos dalyviai kalbės apie investicijas ir kriptovaliutas bei kaip ne vienas lietuvis iš to susikrovė milijonus eurų. Verslininkas Paulius Aršauskas laidoje pasakos, kad kartu su partneriu Lietuvoje yra sukūręs didžiausia kriptovaliutų „kasimo“ fermą. Vyras pasakos, kad jo kriptovaliutų centrų bendra vertė siekia apie 5 mln. eurų, o per kelias valandas yra uždirbęs ir keliasdešimt tūkstančių eurų.

Laidos dalyvis Andrėjus pasakos, kad technologijų amžiuje investavimas yra visiškai kitoks nei buvo prieš dvidešimt metų. Anot vyro, joks kitas verslas neprilygsta investavimui į kriptovaliutas, mat su mažomis investicijomis gali užsidirbti dešimtis ir šimtus tūkstančių eurų. Andrėjus savo santaupas anksčiau laikė kronomis, tačiau pastebėjo, kad jos pradeda nuvertėti, o bitkoino kaina nuolatos auga, todėl investavo pinigus būtent į šią kriptovaliutą.

Laidoje taip pat dalyvaus finansų makleris Robertas. Vyras pasakos, kad šiuo metu yra daug investavimo galimybių – kriptavaliutos, savitarpio skolinimo platformos, investicijos į nekilnojamąjį turtą. Robertas kalbės, kad reikia investuoti į tai, kas šiuo metu populiaru ir auga.

Tačiau ne visi laidoje dalyvavę žmonės yra tokie optimistiški dėl investicijų į kriptovaliutas. Vytautas Ulozas kartu su būsima žmona investuoja į nekilnojamąjį turtą, o savo turimus butus nuomoja. Vytautas teigia, kad investuoti reikia į ten, ką supranti, o rizikos yra visose investicijose.

Vyras pasakos, kad jo ateities vizija – pastatyti 24 vietų daugiabutį ir ten esančius butus nuolatos nuomoti bei iš šios veiklos užsidirbti pinigus.

Laidą „Yra, kaip yra“ žiūrėkite šį antradienio vakarą, 17 val. 35 min., per LNK.

Skaitykite daugiau