Lietuviškas mados pasaulis „Instagram“ tinkle: 2015 metų Top 12

Agnė Jagelavičiūtė, Juozas Statkevičius, Agnė Gilytė / ©Instagram/agne_stiliusos, juozasstat_official, agne_gilyte nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė, Juozas Statkevičius, Agnė Gilytė / ©Instagram/agne_stiliusos, juozasstat_official, agne_gilyte nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2015-12-16 20:24
AA

2015-ieji greit baigsis, tad pats laikas apžvelgti, kokios Lietuvos mados pasaulio naujienos ir asmenybės šiemet drebino „Instagram“ tinklą. Žinoma, galime skųstis, kad mūsų rinka maža, dizainerių – vos keletas, o gatvės pilkos. Tačiau mes renkamės pozityvųjį požiūrio tašką – 2015 metais netrūko nei stilingų personų, nei drąsių pareiškimų, nei įdomių mados šou – įsitikinkite!

1. 2015 metų drąsiausių pareiškimų ir vaizdų autorius – Juozas Statkevičius

Dizaineris Juozas Statkevičius seniai garsėja kaip drąsių pareiškimų autorius, tad socialiniai tinklai, kur jis nesibodi viešinti asmeniškiausių nuotraukų ir pasisakymų, tikras lobis jo gerbėjams ir… nekentėjams.

O pastarieji šiam dizaineriui, tiesą sakant, nė motais, nes, visai nesvarbu, vilki kelnaites ar kostiumą, atostogauja Palangoje ar Italijoje, Juozas Statkevičius visada yra #happy, o pasaulis aplink jį – #sexy ir #super. 

2. 2015 metais aktyviausiai aptarinėti rūbai – Juozo Statkevičiaus kurtos kelnaitės ir vilkėtos pėdkelnės

Du mažyčiai rūbai, o šitiek aistrų. Baltos apatinės Juozo Statkevičiaus sukurtos kelnaitės sukėlė tokią susidomėjimo ir apkalbų bangą, jog kelios drąsiausios nuotraukos iš dizainerio „Instagram“ paskyros dingo. Tačiau netrukus praradimą kompensavo žurnalo „Laima“ fotosesija, kurioje dizaineris pasipuošė tinklinėmis pėdkelnėmis.

3. Labiausiai aptarinėtas 2015 metų mados šou – Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Slaptas J(ū)S(ų) gyvenimas“ pristatymas

Po drąsaus ir įspūdingo šou anoniminiai komentatoriai liejo davatkišką pasipiktinimą, žurnalai išliko mandagūs ir negailėjo komplimentų, o štai „Instagram“ tinklą dar šou vakarą užpylė tikra nuotraukų lavina. Pagrindinė šių nuotraukų žinutė –  „Ir aš ten buvau, viską iš arti mačiau“.

4. Gražiausia 2015 metų madingos draugystės nuotrauka – Astos Valentaitės ir Editos Vilkevičiūtės bučinys

Ir dar kartą Juozas Statkevičius! Jo šou tapo puikiu pretekstu susitikti žinomiausiems modeliams, o modelis ir stilistė Asta Valentaitė bei supermodelis Edita Vilkevičiūtė (beje, neturinti asmeninės „Instagram“ paskyros) šį susitikimą dar ir sutvirtino bučiniu. Gražu!

5. Nuoširdžiausia ir tikriausia 2015 metų mados pasaulio „Instagram“ persona – stilistė Agnė Gilytė

Su stiliste Agne Gilyte norėtų draugauti visos Lietuvos moterys ir merginos (ir ne tik dėl to, kad ji padėtų susitvarkyti spintą ar palydėtų apsipirkti). Tie, kas girdėjo Agnę kalbant seminare ar knygos pristatyme, įsitikino – ji žavinga, charizmatiška, draugiška ir atvira. Tokia ji ir savo „Instagram“ paskyroje: svarstanti, ką apsirengti, kartais su makiažu, kartais be jo ir net neslepianti, kad ir jai pasitaiko „bad hair day“ (kad ir kaip sunku tuo patikėti).

6. 2015 metų mados diktatorė – stilistė, modelis, tinklaraštininkė Gabija Varnaitė

Merginoms, trokštančioms žinoti, kas naujo ir madingo atsirado parduotuvėse, šiemet tikrai vertėjo sekti modelio ir stilistės Gabijos Varnaitės „Instagram“ paskyrą. Stilinga, kruopščiai pasidažiusi, beveik niekada nesišypsanti ir neafišuojanti savo gyvenimo „buities“ ši mergina gali priversti patikėti, jog egzistuoja tobulas gyvenimas. 

7. 2015 metų „Instagram“ debiutantė (ir, prognozuojame, būsima 2016 metų žvaigždė) – stilistė Agnė Jagelavičiūtė

„Facebook'as“ tapo idealia tribūna, iš kurios savo nuomone, pastebėjimais ir gyvenimo tiesomis dalijasi stilistė Agnė Jagelavičiūtė. „Instagram“ stilingoji Agnė aktyviai ėmė reikštis vos prieš tris mėnesius, tačiau ir tiek užteko, kad ji surinktų beveik 24 tūkst. sekėjų būrį. Neabejojame, bus ir daugiau. 

8. 2015 metų tylioji „Instagram“ žvaigždė – modelis Kristina Petrošiūtė

Modelis, kurio pavardę girdėjo, greičiausiai, nedaugelis. Nes ši šviesiaplaukė šiuo metu ne Lietuvos, bet Niujorko, Paryžiaus, Londono ir Milano podiumų žvaigždė. Kristiną galima tituluoti dažniausiai mados sostinių podiumais 2015 metais žengusia lietuve, o šiuos savo pasirodymus modelis mielai viešina ir „Instagram“ tinkle.

9. 2015 metų mados pasaulio „Instagram“ pora – fotografas Rokas Darulis ir modelis Julija Steponavičiūtė

Ji – gražuolė manekenė, jis – talentingas kylantis mados fotografas, vieną dieną jie Paryžiuje, kitą Niujorke ar Nidoje... O šiais metais Rokas pasipiršo Julijai ir nepamiršo apie tai paskelbti „Instagram“ paskyroje. Puiki proga darsyk juos abu pasveikinti!

 

10. Modelis, 2015 metais plačiausiai atvėręs duris į savo darbo užkulisius – Simona Burbaitė

Ant podiumo ir užkulisiuose, pakeliui į lėktuvą, lėktuve ir modelių atrankoje…  Modelį ir gražuolę Simoną Burbaitę vertėtų sekti visiems, smalsaujantiems, kokia ta modelių darbo „virtuvė“. Peržvelgus jos „Instagram“ nuotraukas išties galima susidaryti neblogą vaizdą.

11. Kryptingiausiai ir nuosekliausiai 2015 metais „Instagram“ savo įvaizdį kūrę lietuviški mados prekės ženklai – „D’Effect“ ir „Body Talk“ 

Dizainerės Eglės Žiemytės įkurtas prekės ženklas „D’Effect“ akyliau žvelgia į užsienio rinkas, o „Body Talk“ – jaunesni, mažesni ir labiau įkandami lietuvėms. Tačiau abu šie prekės ženklai puikiai kalba vaizdų kalba, pastebi ištikimiausius klientus ir nesivaikydami pigių skandalų kryptingai dirba (ir auga). 

12. 2015 metų linksmiausia ir kūrybiškiausia parduotuvė „Instagram“ – „Springs“

Kedai dabar madingi, jų galima nusipirkti beveik visur, tačiau niekas nepasakoja tokių kedų istorijų ir taip nesižavi kiekvienu nauju modeliu, kaip parduotuvė „Springs“.