Lietuviški mados namai „Ingrid Inži“ pristatė pirmuosius savo juvelyrinius dirbinius

Milita Daikerytė, Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė su vyru Donatu ir Rūta Mikelkevičiūtė / Dariaus Kučio nuotr.
Milita Daikerytė, Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė su vyru Donatu ir Rūta Mikelkevičiūtė / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-05 13:10
AA

Pirmadienį vestuvinių bei proginių suknelių kūrėja Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė, įkūrusi mados namus „Ingrid Inži“, pristatė juvelyrikos dirbinių kolekciją, kurios idėjas įgyvendino juvelyrikos namai „Fashion Gold“.

„Visada norėjau turėti angeliuką, kuris atspindėtų mane ir galėtų lydėti moterį kiekviename gyvenimo žingsnyje, tarsi laimindamas savo buvimu. Todėl labai džiaugiuosi pažintimi su Julija, kuri pasiūlė sukurti savo juvelyrikos liniją. Taip gimė nuostabus angelas su septyniomis čakromis, skirtas ne tik pasipuošti, bet ir subalansuoti žmogaus energetinius taškus”, – idėją pristato dizainerė Ingrida.

Kolekcijos akcentas – stilizuotas angelo siluetas, papuoštas skirtingais brangakmeniais svarbiausių čakrų vietose. Čakros hinduizmo dvasinėse praktikose – tai bioenerginiai centrai, išdėstyti išilgai žmogaus stuburo. Kiekviena čakra turi savo spalvą, todėl ir papuošaluose parinktas konkretus tos spalvos brangakmenis: ametistas, topazas, safyras, peridotas, citrinas, granatas ir lietuviškasis gintaras.

Renginio akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

„Ingridos noras buvo sukurti ne tik gražų, bet ir prasmingą papuošalą, todėl labai smagu, kad pavyko viską suderinti. Juvelyrikos pasaulyje dažnai naudojama tik vienas ar kelių rūšių brangakmeniai, todėl unikalu tai, jog jos kurtame angele jų yra net septyni skirtingi, tarp kurių ir mūsų Baltijos nugludintas gintarėlis“, – rezultatu džiaugėsi „Fashion Gold“ įkūrėja Julija Gerlich.

Kolekciją sudaro kaklo pakabukas, apyrankė ir auskarai transformeriai – dieną tai kasdieniniai, mažyčiai prie ausies prigludę, o vakarui prie jų prisikabina pakabukai, paverčiantys auskarus išskirtiniu papuošalu. Pirmasis komplekto variantas pagamintas iš 585 prabos aukso ir brangakmenių, bet taip pat gali būti sukurtas iš sidabro, su auksiniais sparnais arba visas sidabrinis.

Renginio akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

„Kiekviena moteris galės pasirinkti, ko ji labiau nori – gal dėvėti kasdien glausdama angelėlį prie širdies ar tik vakare ausyse, o gal tiesiog papuošti savo riešą ir visada turėti su savimi apsaugą ir energijos subalansavimą. Moterys ir mergaitės, kurios norės mažesnio varianto, galės rinktis smulkesnius angeliukus, nukreiptus į širdį. Tai lyg mamos ir dukros ar mamos ir sūnaus sąsaja per širdį, nes viskas, kas svarbiausia, yra neapčiuopiama, o matoma širdimi“, – teigia neseniai dukrelės susilaukusi I. Rutkauskaitė-Naujokė.

„Ingrid Inži“ pristatė pirmuosius juvelyrinius dirbinius (69 nuotr.)
+63