Lietuviškos juostos „Kunigo naudą velniai gaudo“ aktoriai siautulingai atšventė filmavimo pabaigą

Toma Vaškevičiūtė, Jonas Gricius ir Šarūnas Banevičius / „Singing fish“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lapkričio mėnesį kino teatruose pasirodysiančios kriminalinės komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ aktoriai gali ramiau atsipūsti – filmavimo darbai baigti. Ir nors ateinančiu metu laukia ne ką mažiau sudėtingas laikotarpis kūrybiniame procese – montavimo ir kiti darbai – kūrybinė komanda džiaugsmingai atšventė sėkmingai įveiktą pirmąjį etapą.

Atšvęsti filmavimo pabaigos į ant vandens esantį barą-restoraną „BAR‘ža“ Vilniuje susirinko beveik visa kūrybinė komanda: režisieriai, prodiuseriai, aktoriai, operatoriai, dailininkai, grimo meistrai ir kiti kūrybinės komandos nariai.

Vakarėlyje linksminosi kino filmo prodiuseriai Mindaugas Papinigis ir Povilas Skaisgirys, scenarijaus autoriai Rolandas Skaisgirys ir Justina Dirsė, antrasis režisierius Šarūnas Mikulskis, filmo atstovė spaudai Vaida Skaisgirė, aktoriai Toma Vaškevičiūtė, Šarūnas Banevičius, Tadas Gryn, Povilas Laurinkus, Jonas Gricius, Larisa Kalpokaitė, Jonas Braškys, Vaidotas Martinaitis ir daugybė kitų. 

Vakarėlio akimirka / „Singing fish“ nuotr.

Kaip teigia „Kunigo naudą velniai gaudo“ atstovai, kino filmo kūrybinė komanda ypač susidraugavo, todėl pabaigtuvių vakarėlyje neapseita be linksmybių iki vėlumos ir liūdesio, jog metas išsiskirstyti. 

Prisimenant linksmiausias filmavimo akimirkas, daugelis negalėjo sutramdyti nuoširdaus juoko – restorane esančiame ekrane buvo rodomi geriausi neoficialūs kadrai iš filmavimo aikštelės. Svečiai dalijosi įspūdžiais, prisiminimais, džiaugėsi, jog turėjo galimybę susitikti neoficialioje aplinkoje ir pabendrauti vieni su kitais niekur neskubėdami.

Vakarėlio akimirka / „Singing fish“ nuotr.

Taip pat dauguma nostalgiškai prisiminė Varėnos rajono kaimo gamtą, ramybę, kurios visi ilgėsis būdami mieste. 

Kad prisiminimai taip greitai neišgaruotų, kiekvienas kūrybinės grupės narys gavo po simbolišką dovaną – visai kaip mokyklos vinjetę, kurioje galėjo išvysti savo bei visų kūrybinės grupės narių nuotraukas. 

Pagrindinius vaidmenis kino filme kuria žinomų šalyje aktorių komanda, tačiau filmo kūrėjai kol kas teatskleidė pagrindinio moters vaidmens atlikėją – žaviąją Toma Vaškevičiūtė.

Šiandien žinoma, kad filme taip pat vaidins Šarūnas Banevičius, Jonas Braškys, Jonas Gricius, Larisa Kalpokaitė ir daugelis kitų garsių Lietuvos aktorių, tačiau kokie jų vaidmenis – kol kas neaišku.

Vakarėlio akimirka / „Singing fish“ nuotr.

Filmą režisuoja rašytojas, dramaturgas, poetas ir režisierius Alvydas Šlepikas, scenarijaus autoriai – Rolandas Skaisgirys ir Justina Dirsė.

Kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ jau šių metų pabaigoje kino teatro žiūrovus žada nustebinti linksma ir įtraukiančia istorija, kuri žiūrovus nukels į vieną jaukų, šienu kvepiantį, šiuolaikinį kaimą.

Persekiojamas įtartinos reputacijos verslininko Aleksandro į gimtą kaimą atklysta pagrindinis filmo herojus Remigutis. Čia jo laukia ir senmerge paniškai bijanti tapti mylimoji, ir mirštantis tėvas. Kaip tik tuo metu, po tragiškos vietos klebono žūties, kaime prasideda tikras kriminalas – per gyvenimą sukauptas dvasininko turtas tampa visų miestelėnų taikiniu.

Komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ aktoriai atšventė filmavimo pabaigtuves (26 nuotr.)
+20

Užverda begėdiškos, tačiau itin komiškos kunigo turtų dalybos, tačiau niekas nežino, kur prieš mirtį klebonas paslėpė pinigus...

Ką prisidirbo Remigutis, kad mafijozai taip trokšta jį pribaigti? Kur slypi klebono sukrauti turtai? Ar išdegs visų planai pasipelnyti? Kas šioje istorijoje išloš, o kas liks nieko nepešęs?

Filmo kūrėjai teigia, jog juoktis iki ašarų priversianti kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ parodys, ne tik koks gražus yra šių dienų kaimas, kiek nuotykių jame vyksta, bet ir tai, kad amžinos vertybės visuomet yra ir bus. Nesvarbu, ar tu gyveni 2015 m., ar 1903 m.

Mindaugas Papinigis filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“ filmavimo aikštelėje (4 nuotr.)
Kino kūrėjų nuotr.
+1
Pagal Žemaitės apsakymą „Kunigo naudą velniai gaudo“ kuriamos juostos filmavimo užkulisiai (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau