Lietuvių dizaineriai pataria kalėdinių dovanų neieškoti paskutinę minutę

Dovana / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tikriausiai visiems iš mūsų ne kartą teko patirti ką reiškia kalėdinių dovanų artimiesiems ir draugams paieškos, likus vos kelioms dienoms iki švenčių. Šiais metais stipriausius lietuvių dizaino ženklus Kaune ir Vilniuje suburiantis Kalėdų Pop Up, kartu su kūrėjais, pataria išbandyti visai kitokią dovanų rinkimo patirtį. Šventine nuotaika lietuvių dizaineriai siūlo pasimėgauti neskubant, skiriant laiko kokybiško lietuviško dizaino pažinimui, pramogaujant ir apgalvojant savo bei artimųjų kalėdinius poreikius.

Tradicija tapusio kasmetinio Kalėdų Pop Up organizatoriai visuomet akcentuoja kokybės svarbą, kalbėdami ne tik apie dizaino objektų asortimentą, bet ir apie būdą vertingai ir kokybiškai praleisti laiką.

Kalėdų Pop Up dalyviai / Organizatorių nuotr.

„Tiek Kaune, tiek ir Vilniuje vyksiančiuose Kalėdų Pop Up renginiuose kokybiško asortimento pateikimas, žinoma, yra didžiausias mūsų prioritetas. Stengiames, kad ieškodami kalėdinių dovanų svečiai turėtų galimybę rinktis kokybiškus, ilgai tarnaujančius ir itin skirtingų žmonių poreikius atitinkančius daiktus. 

Kalėdų Pop Up dalyviai / Organizatorių nuotr.

Visgi didžiausia dovana tiek sau, tiek artimiesiems - kokybiškai praleistas laikas. Norime, kad renginio svečiai turėtų prabangą neskubėti, nejaučiant jokio laiko spaudimo pažinti lietuviško dizaino atstovų darbus ir išsirinkti tik tai, kas labiausiai atitinka savo bei artimųjų skonį ar poreikius“, – sako viena iš renginio organizatorių Erika Paulė.

Popup.lt komandos organizuojami renginiai tradicinių kalėdų mugių neprimena ir dėl unikalios renginio atmosferos, kuri leidžia Šv. Kalėdų nuotaiką pajausti ne tik renkant dovanas, bet ir gyvai bendraujant su dizaineriais bei išbandant įvairias veiklas.

Kalėdų Pop Up dalyviai / Organizatorių nuotr.

„Atėjus į Kalėdų Pop Up, jo erdvėje laisvai galima praleisti ir visą dieną. Tai renginys, kuris ne tik suvienija aktualius šiuolaikinio lietuviško dizaino kūrėjus, bet ir tampa platforma gyvai bendrauti, diskutuoti, išgerti kavos su mėgstamu dizaineriu ir interaktyviai įsitraukti į dar nebandytą veiklą. Šie renginiai - kokybiško laisvalaikio praleidimo patirtis, kurią sukuria ne tik dovanų pirkimo poreikis“, – teigia popup.lt komandos narė Ieva Marija Andrulytė.

Skaitykite daugiau