Lietuvių kilmės aktorė Bria Vinaitė susituokė su garsiu šefu: vestuvėse Havajuose – vienas svečias

Bria Vinaitės ir Michaelo Voltaggio vestuvės Havajuose / Socialinių tinklų nuotr.
Bria Vinaitės ir Michaelo Voltaggio vestuvės Havajuose / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-20 21:20
AA

Lapkričio 18-ąją lietuvių kilmės aktorė Bria Vinaitė (29) susituokė su mylimuoju virtuvės šefu Michaelu Voltaggio. Havajuose amžinąją meilę vienas kitam prisiekusi pora į vestuves pakvietė tik vieną asmenį, o likusiems ceremoniją transliavo išmaniųjų technologijų pagalba.

Lietuvių kilmės aktorė Bria Vinaitė ir projekto „Top Chef“ nugalėtojas Michaelas Voltaggio lemtingąjį „Taip“ ištarė penktadienį, praėjus mažiau nei šešiems mėnesiams po sužadėtuvių, kurios įvyko birželį, per B.Vinaitės 29-ąjį gimtadienį.

„Turime draugų, kurie metų metus taip ir lieka susižadėję, o mes norėjome pakeisti šią istoriją. Akivaizdu, kad norime būti susituokę vienas su kitu, todėl ir susižadėjome, todėl ir paspartinome visą šį reikalą“, – portalui „People“ sakė M.Voltaggio .

Bria Vinaitės ir Michaelo Voltaggio vestuvės Havaju / Socialinių tinklų nuotr.

Pora vestuves iškėlė Havajuose, Maui saloje. Šią salą jaunikis M.Voltaggio vadina „mėgstamiausia vieta planetoje“.

Bria ir Michaelo vestuvių ceremonija vyko saulėlydžio metu ant nuostabaus Wailea Point skardžio, kurio fone matyti turkio spalvos vandenynas ir vešli žaluma. Kol Bria Vinaitė žengė prie altoriaus, vietinis atlikėjas su ukulele sugrojo havajietišką vestuvinę dainą.

Meilės šventei aktorė pasirinko išskirtinį stilių, kurį sukūrė „Moschino“ dizaineris Jeremy Scott.

Bria Vinaitės ir Michaelo Voltaggio vestuvės Havajuose / Socialinių tinklų nuotr.

Intymioje šventėje dalyvavo tik nuotaka ir jaunikis bei vienas poros draugas, o kiti artimieji ceremoniją stebėjo per tiesioginę transliaciją.

„Surengsime savo svajonių vestuves ir darysime jas pagal save. Visi nori svajonių vestuvių, bet visi kiti su jomis susiję dalykai galbūt išveda iš kelio ir neleidžia suprasti, kokia viso to prasmė“, – prieš pat tuoktuves portalui „People“ kalbėjo garsus šefas, turėdamas omenyje, kad vestuvės gali būti tik dviejų žmonių šventė.

Ceremonijos akimirka:

Primename, kad Bria Vinaitė Lietuvos provincijoje augo iki šešerių metų, o po to persikėlė gyventi už Atlanto. Mergina laiko save lietuve, tačiau prisiminimų apie gimtinę išliko ne itin daug.

„Prisimenu, kaip žiemą eidavau važinėti su rogutėmis, kaip močiutė mokė važiuoti dviračiu. Galėdavau žaisti lauke, turėjau labai daug laisvės“, – žurnalui „Žmonės“ yra pasakojusi Bria.

Bria Vinaitė / Vida Press ir H&M nuotr.


Mergina pasakojo tik apie močiutę dėl paprastos priežasties – jos mama išsikraustė į Niujorką, kai Bria buvo visai mažytė. Kai šiek tiek paaugo, mama ją išsivežė į JAV. Dėl kalbos barjero trejus metus Vinaitei nesisekė susirasti draugų – bendrauti mėgstančiam vaikui tai buvo skaudus smūgis. O paskui prasidėjo sunki paauglystė... Sulaukusi 14-os Bria pradėjo maištauti, pirmą kartą apsilankė tatuiruočių salone. Bandydama sutramdyti dukrą Brios motina išsiuntė ją į internatinę mokyklą.

Tapusi pilnamete Bria paliko namus ir pradėjo kurti savo gyvenimą, ieškoti pašaukimo. Ji dirbo kasininke, barmene, atsitiktinius darbus. 19-os Vinaitė sukūrė savo drabužių liniją – drabužius siūdavo tame pačiame bute, kur ir gyveno. Namus studija pavertusi Bria ieškojo būdų praskaidrinti sau dieną, todėl pradėjo kurti linksmus instagramo vaizdo įrašus. Taip ją pastebėjo Holivudo režisierius Seanas Bakeris ir pakvietė tapti pagrindine „Floridos projekto“ aktore. Avantiūra dėl aktorės patirties neturinčios merginos pasisekė: filmas apkeliavo daugybę festivalių, net buvo nominuotas „Oskarui“, o Brią aplankė akinama sėkmė.

„Nuoširdžiai mėgaujuosi viskuo, kas vyksta mano gyvenime. Manau, tai pagrindinė priežastis, kodėl mano kūnas ir protas nesipriešina visai šiai prasidėjusiai beprotybei“, – tikino Bria.

Fotogalerijos:

Bria Vinaitės ir Michaelo Voltaggio vestuvės Havajuose (4 nuotr.)
Socialinių tinklų nuotr.
+1
Bria Vinaitė (13 nuotr.)
+7