Lietuvių menininkų duetas „Egyboy“ atidarė pirmąją savo parodą „Enjoy The Game“

Menininkų duetas „Egyboy“ parodos atidarymas/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienį lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT oficialiai atidaryta lietuvių menininkų dueto „Egyboy“ pop-up paroda „Enjoy The Game“. Šiuolaikinio meno paroda lietuviško dizaino namuose, prekybos centre „GO9“, veiks iki pat Naujųjų metų – sausio 1 d.

Menininkų duetas „Egyboy“ – tai broliai dvyniai Egidijus ir Remigijus Praspaliauskai, kūrybinį kelią pradėję nuo šešerių metų, o 2010 metais įkūrę pirmąjį savo prekės ženklą „Mother Eleganza“, vėliau tapusį „Egyboy“ projektu.

„Egyboy“ gimęs Vilniuje, įkvėptas Sidnėjaus ir Paryžiaus, ilgainiui tapo šiuolaikinio miesto simboliu. Kūrybinis brolių duetas, derindamas ironiją, šiandienos aktualijas, pop ir interneto kultūrą, stebina išskirtiniais meno kūriniais ir drabužiais.

Ši paroda į Vilnių grįžo iš Paryžiaus. Prancūzijos sostinėje pristatyti lietuvių meno kūriniai sužavėjo ir buvusį garsiųjų „Maison Margiela“ mados namų dizainerį, kuris vieną lietuvių darbų įsigijo asmeninei savo kolekcijai. Vilniuje pristatomos parodos metu visi eksponuojami kūriniai taip pat parduodami, tad jais savo namus papuošti gali ir šiuolaikinį meną vertinantys lietuviai. 

„Tai buvo mano pirmoji solo paroda Paryžiuje. Džiugu, kai paveikslą nuperka buvęs garsių mados namų „Maison Margiela“ dizaineris – tai reiškia nemažai. Atidarymas buvo spalvingas. Tortas skrido į veidą, leidome dūmų mašiną, draugai atsiuntė lietuviško alaus. Darydamas parodą labiausiai vertinu prieš parodinį laikotarpį, per kurį daug eksperimentuodamas galiu daugiau išmokti, patirti, tobulėti kaip menininkas. Pasiekti naujų „boom bastic fantastic“ rezultatų“, – kalbėjo parodą Vilniuje pristatęs Egidijus Praspaliauskas.

Prieš pat atidarymą vieną parduotuvės sienų papuošė gyvai vietoje nupieštas menininkų kūrinys, kurio idėja jiems kilo apsilankius LOCALS.LT.

Menininkų duetas „Egyboy“ parodos atidarymas (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau