Lietuvius receptais užkariavusi Karina pirmą kartą prabilo apie depresiją: „Nesu niekam to sakiusi“

Ąžuolas Misiukevičius ir Karina Kulevičienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Ąžuolas Misiukevičius ir Karina Kulevičienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-02 10:42
AA

Dešimtmetį gestų kalbos vertėja dirbusi Karina Kulevičienė, išėjusi motinystės atostogų, į savo darbą nebesugrįžo. Vienam jos receptų tapus interneto sensacija, moteris greitai naujuoju darbu pavertė savo hobį – maisto gaminimą.

Šiuo metu Karina yra maisto tinklaraščio „Paprasta gaminti“ ir to paties pavadinimo receptų knygos autorė, kulinarinės pokalbių laidos vedėja.

„Noriu nešti žinutę, kad gaminti – paprasta“, – teigia Karina.

Atvykusi į Ąžuolo Misiukevičiaus vedamą tinklalaidę „Tik į priekį“, Karina pasidalino istorijomis iš kulinarinės karjeros kelio bei pirmą kartą papasakojo apie užklumpančią depresiją.

Karina Kulevičienė / Asmeninio arch. nuotr.

Atvirai apie depresiją

Karina atvirauja, kad yra linkusi į depresiją – dažniausiai ji moterį apninka šaltuoju metų sezonu.

Net jei ir atrodo, kad šįkart psichologinių sunkumų pavyks išvengti, jie aplanko netikėtai: „Depresija – bjaurus dalykas, tu jos negali kontroliuoti“, – sako K.Kulevičienė.

Tinklaraštininkė neslepia, kad susitvarkyti su neigiamomis emocijomis nėra lengva: „Tu stengiesi, nes turi šeimos narius, prieš kuriuos esi atsakingas, kuriems turi rodyti pavyzdį. Jie nėra kalti, kad tau liūdna.“

Virtuvėje sukasi visa šeima

Pasakodama apie potraukį kulinarijai Karina prisimena, kad užaugo šeimoje, kurioje visada būdavo naminio maisto.

Šeimos moterys jai tapo pavyzdžiu: „Žinojau, kad gaminsiu ir aš“, – sako Karina.

Karina džiaugiasi, kad dabar laiką virtuvėje leidžia ne tik ji, bet ir visa jos šeima. Maisto tinklaraštininkė teigia niekada negaminanti cepelinų – paliekanti šią užduotį savo vyrui.

„Net ir mūsų vaikai miltuose voliojasi“, – juokiasi pašnekovė.

Ąžuolas Misiukevičius ir Karina Kulevičienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Naujas projektas

Nors Karinos kasdienybėje nėra vietos monotonijai: moteris aktyvi tiek tinklaraštyje „Paprasta gaminti“, tiek to paties pavadinimo televizijos laidoje, ji yra pasiruošusi imtis naujo projekto.

Laidos vedėjui Ąžuolui pasiteiravus apie naująją idėją, Karina mįslingai nusišypsojo: „Kol aš jos neišleidau, nenoriu, kad ja kas nors pasinaudotų“.

K.Kulevičienė išduoda, kad naujas projektas taip pat bus susijęs su kulinarija.

Pokalbį su maisto tinklaraštininke Karina Kulevičiene kviečiame žiūrėti Ą.Misiukevičiaus tinklalaidėje „Tik į priekį“, kurią rasite „Youtube“ kanale „Gyvenimas šiaurėje“.