Lietuvoje koncertuosianti roko grupė „Future Islands“ išleido naują albumą

„Future Islands“ / Organizatorių nuotr.
„Future Islands“ / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-08 15:23
AA

Spalio 26 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ koncertą surengsianti Amerikos roko grupė „Future Islands“ išleido naują albumą. Pirmąkart Lietuvoje koncertuosiantys rokeriai pristatė penktąjį studijinį darbą „The Far Field“. Ta proga, grupė keturis vakarus iš eilės rengs albumo pristatymo koncertus „Ottobar“ klube Baltimorėje (Merylendas).

„Absoliutus triumfas“ – taip albumą apibūdino įtakingi muzikos kritikai iš „Stereogum“. Jiems antrino „Complex“: „Pergalingas ir herojiškas albumas“.

Viena sėkmingiausių Jungtinių Amerikos Valstijų elektroninio roko grupių „Future Islands“ naująjį albumą prisatys pasaulinėse gastrolėse. Koncertinis turas prasidės spalio 26 d. koncertu Vilniuje. Pastarąjį kartą amerikiečių grupė Senajame žemyne koncertavo prieš dvejus metus.

Naujasis „Future Islands“ albumas

Koncertų salėse „Future Islands“ ne tik atliks didžiausio populiarumo sulaukusius kūrinius, bet ir pristatys naują įrašą „The Far Field“. Šį albumą muzikantai įrašė padedami keleto kviestinių žvaigždžių – tarp jų yra ir legendinės grupės „Blondie“ dainininkė Debbie Harry, su kuria atlikta daina „Shadows“. Visas 10 naujų dainų „Future Islands“ prodiusavo Chrisas Coady, anksčiau dirbęs su „Yeah Yeah Yeahs“ ir „Grizzly Bear“. Rokeriams taip pat talkino „Grammy“ apdovanojimu įvertintas prodiuseris Johnas Congletonas, su grupe dirbęs legendinėje „Sunset Sound“ įrašų studijoje.

Bilietus į pirmąjį Lietuvoje „Future Islands“ koncertą galima įsigyti visose BILIETAI.LT kasose ir internetu.

Temos: