Lietuvoje šou surengs oficialus Michaelo Jacksono antrininkas

Michaelo Jacksono antrininkas / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lapkričio 24 d. Vilniuje, klube „Pabo Latino“, ir lapkričio 25 d. Klaipėdos bare „Cartel 21“ pirmą kartą Lietuvoje bus pristatomas Kroatijoje reziduojančio Miguelio Concha šou „A great tribute to Michael Jackson“. Pasaulyje pripažintas legendinio pop karaliaus antrininkas ketina publiką pakerėti ne tik šokiais, dainavimu ir įspūdingais kostiumais, bet ir savo charizma.

Miguelis Concha, be abejo, yra vienas geriausių Michaelo Jacksono pasekėjų. Fizinio lavinimo mokytojas, aistringas šokėjas ir dainininkas Miguelis pop karalių parodijuoti pradėjo būdamas vos penkerių.

„Jau tada supratau, kad žmogus, kuris tapo mano idealu, yra unikalus. Niekada nemėginau tapti identiška jo kopija, bet stengiausi kuo tobuliau išmokti visko, kuo milijonų žmonių garbinamas pop karalius žavėjo publiką“, – sakė į Lietuvą atvykstantis M. Concha.

Tam, kad pasiektų savo tikslo, jis skyrė kiekvieną laisvą akimirką. M. Concha su šypsena prisimena, jog vieno iš Michaelo Jacksono turimų kostiumų kopijų jam tėvai padovanojo aštunto gimtadienio proga.

Michaelo Jacksono antrininkas / Organizatorių nuotr.

Dabar atlikėjų drabužinėje – dešimtys įspūdingų drabužių komplektų, kuriuos jam sukūrė Čilės, Ispanijos, Kroatijos ir Kolumbijos dizaineriai. Sudėtingiausi ir brangiausi kostiumai M. Conchai yra pasiūti būtent pastarosios šalies meistrų.

„Pats vertingiausias mano kostiumas yra šarvai, kuriuos mėgo ir pats pop karalius. Namuose turiu visus Michaelo Jacksono kūrybos laikotarpius atspindinčią aprangą“, – pasakojo pašnekovas.

Jis, net ir siekdamas būti kuo panašesnis į savo dievaitį, nesinaudojo plastikos chirurgų paslaugomis. Tam, kad atlikėją nuo Michaelio Jacksono būtų sudėtinga atskirti, pasak pašnekovo, užtenka ir kitų elementų – balso, ištobulintų šokių judesių, kostiumų, grimo.

„Vizažistai šiais laikais kuria tikrus stebuklus!“ – neabejoja M. Concha, užsimindamas, kad net būdamas be makiažo jis sulaukia pastebėjimų esąs panašus į šou pasaulio legendą.

Michaelo Jacksono antrininkas / Organizatorių nuotr.

„Su Miguel susipažinau Kroatijoje, kur šią vasarą įgyvendinome kelis šou projektus. Teko gyvai stebėti jo pasirodymus, kurie yra tikrai verti dėmesio, o pabendravęs su pačiu atlikėju nebeabejojau – Lietuvos publika turėtų jį išvysti scenoje“, – sakė M. Concha turą mūsų šalyje organizuojančios „Diamond Soul Factory“ įkūrėjas Martynas Malakauskas.

Miguelio panašumas į Michaelą Jacksoną, jo ištobulinti šokiai, dainavimas, specialūs kostiumai nulėmė „Sony Music“ sprendimą pripažinti jį oficialiu „A great tribute to Michael Jackson“ atlikėju. Daugybės konkursų nugalėtoją, TV pasirodymų ir įvairių šou visame pasaulyje dalyvį „Rolling Stone“ žurnalas paskelbė kaip geriausią „MJ antrininką“ Pietų Amerikoje. 2014 m. serbų kino filme „Paminklas Michael Jacksonui“ M. Concha atliko pagrindinį vaidmenį.

Michaelo Jacksono antrininkas atvyksta į Lietuvą (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau