„Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtojo Džiugo Joneikio premjera „Apgavai mane“: prabilo apie meilę

Džiugas Joneikis / Asmeninio albumo nuotr.
Džiugas Joneikis / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-06-15 09:12
AA

Svaigi, alsuojanti šokio ritmu ir atverianti ne būtinai laimingą meilės istorija. „Apgavai mane“ – tai trečioji „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtojo Džiugo Joneikio autorinė daina, kuriai klipą režisavo pats atlikėjas.

„Apgavai mane“ – tai emocijų istorija apie jausmus, kurie ne visada vystosi taip, kaip tikiesi ir norėtum“, – apie naujausią kūrinį pasakoja D.Joneikis.

Nors dainoje vis pasikartoja eilutės „tu apgavai mane“, tačiau šilta ir pozityvi kūrinio atmosfera atsveria net ir giliausią sielos liūdesį. Vaizdinę klipo idėją sukūrė pats dainos autorius, o ją įgyvendino operatorius Deimantas Valeikis kartu su stiliste, grimere Kristina Savarauskaite.

Džiugas Joneikis / Asmeninio albumo nuotr.

„Man šis kūrinys yra apie tikėjimą meile net ir pajutus kartėlį. Apie tikėjimą savimi ir tuo, kad viskas bus gerai, nes gyvenimas – gražus, su vis atsiveriančiomis naujomis durimis“, – sako atlikėjas. Beje, tikras duris dainos klipe taip pat galėsite išvysti!

Projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ nugalėtojas muziką ir žodžius šiai dainai kūrė vienas.

„Visos pirminės dainų idėjos yra mano. Stengiuosi maksimaliai išsigryninti kūrinius, lukštendamas juos iki vėlumos savo studijoje. Nors pats ir prodiusuoju, ir miksuoju dainas, tačiau finalinius darbus vis tik patikiu prodiuseriui Aurimui Galveliui, kuriam esu dėkingas už kūrybinį indėlį ir kantrybę, reaguojant į mano (kartais galbūt per daug preciziškus) prašymus“, – su šypsena kalba D.Joneikis.

Paklaustas, kokiame gyvenimo etape jis yra šiuo metu, atlikėjas atsako, jog kūryba ir mokymasis jį lydi kasdien, o vasara nusimato aktyvi – jo laukia koncertai, įvairios aktorinės bei edukacinės patirtys.

„Dainavimo mokausi Vilniaus J.Tallat Kelpšos konservatorijoje pas nuostabią atlikėją Giedrę Kilčiauskienę. Kalbant apie dainų rašymą, labai daug dirbu individualiai, o kai tik galiu, konsultuojuosi su industrijos profesionalais. Neseniai lankiau meistriškumo kursą pats Vytautą Bikų, ir mano ketvirtoji daina, pasirodysianti rudenį, kitaip suskambės jo patarimų dėka“, – pasakoja jis.

Kokie tikslai ir ambicijos, žvelgiant į ateitį?

„Viliuosi, kad galėsiu ir toliau aktyviai dalintis savo kūryba. Labai noriu, kad mano dainos patiktų klausytojams ir skambėtų didžiuosiuose šalies radijuose. Kalbant apie ambicijas, jos didelės, tačiau turiu vidinę taisyklę – negarsinti tol, kol tai nėra ranka pasiekiama. Laikau savo sėkmę delnuose“, – atsako D. Joneikis.