„Lietuvos balso“ mokytojai rinkosi į jubiliejinio sezono premjerą: netrūko įvairių emocijų

„Lietuvos balso“ 10 sezono premjeros išankstinė peržiūra / „Elitaz“ nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„Tarpušvenčiu susitikome su dar viena savo šeima“, – šypsosi meiliai šeima save vadinanti „Lietuvos balso“ komanda – prodiuseriai, kūrėjai ir mokytojai – susitikę kino teatre, kuriame įvyko išankstinė pirmosios, šventinės, 10-ojo sezono laidos premjera.

„Labai simboliška, kad susitikome kine – būtent kinematografiškumas, estetika šiame sezone pakerėjo iš karto“, – įspūdžiais dalinosi „Lietuvos balso“ mokytojas Justinas Jarutis, jam pritarė ir Benas Aleksandravičius-Ba.

„Ne veltui 10-asis sezonas – žiūrovai išvys maksimalią projekto brandą ir tikrai turės kuo pasimėgauti. Visos emocijos užfiksuotos aukščiausiame lygyje.”

„Lietuvos balso“ 10 sezono premjeros išankstinė peržiūra / „Elitaz“ nuotr.

Dvi valandas kino teatre „Kino Deli“ trukusioje peržiūroje netrūko gerų emocijų, rašoma televizijos pranešime spaudai.

„Tikrai smagiai prisijuokėme. Atrodo, kad mes, mokytojai, būtume jau šimtą metų pažįstami. Taip yra, nes gera „chemija“ tarp mūsų atsirado iš karto, todėl ir energija kėdėse tikrai puiki”, – pastebėjo Benas Aleksandravičius.

Monika Liu po peržiūros prisiminė ir išgyventas jautrias akimirkas.

„Pasirodymai atrodo dar kitaip, kai sužinome, kas už jų slypi, kokios yra dalyvių istorijos. O jos – tikrai išskirtinės, įkvepiančios. Sutikome daug be galo šviesių žmonių.“

Kūrybos namų „Elitaz“ vyriausiasis prodiuseris Gediminas jaunius po peržiūros pabrėžė, kad „Elitaz“ istorija neatsiejamai suaugusi su „Lietuvos balsu“.

„Esame laimingi galėdami profesiškai tobulėti būdami globalios „The Voice“ šeimos dalimi. Viliuosi, jog LNK žiūrovai pastebės ir įvertins kokybę ir įvairovę, kurią drąsiai galime žadėti nuo pirmosios serijos. Pirmi kūrybinės komandos įspūdžiai po išankstinės peržiūros nuteikia optimistiškai, tad visus kviečiu sekmadieniais susitikti prie savų ekranų arba pasivyti jubiliejiškai keliaujantį „Balsą“ artimiausiame jums mieste ir patirti šį muzikinį nuotykį gyvai – progų tikrai bus!"

10-ojo „Lietuvos balso“ premjera – sekmadienį, sausio 1-ąją, 19.30, per LNK.

Fotogalerija:

„Lietuvos balso“ 10 sezono 1 laidos išankstinė peržiūra (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau