„Lietuvos balso“ žiūrovams – šou mokytojų staigmena

Koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Koncerto akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-13 14:11
AA

Jau šeštadienį tiesiogiai per LNK – intriguojantis muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ finalų koncertas. Žiūrovai pamatys dvylika dalyvių, kurių pasirodymai bus labai skirtingi, nepakartojami šou su šokėjais, akrobatais ir netikėtais sceniniais sprendimais.

Staigmeną „Lietuvos balso“ gerbėjams parengė ir projekto mokytojai. Ja ir prasidės grandiozinio projekto transliacija. Apie savo numerį, kurį išvys LNK žiūrovai, Inga Valinskienė, Katažina Nemycko, Donatas Montvydas ir Merūnas Vitulskis kol kas kalba labai paslaptingai ir kviečia laukti šeštadienio. 

„Būk šalia“, − Ingai paslaptingai šnabžda Donatas.

„Tikiuosi, Merūno žmona nesupyks, jei akimirkai jį pavadinsiu savo gražuoliu. Pastaruoju metu jis toks žavingas. O dar girdėjau, kad rytoj į transliaciją ateis su nauja šukuosena“, − šypsosi Katažina. 

„Priėmiau visa tai kaip žaidimą. O kuo žaidimas baigsis, sužinosime jau labai greitai“, − juokiasi I. Valinskienė. 

„Repetuoju. Bet Donatui tai daryti sekasi kur kas geriau. Tai jo sritis“,  − įsitikinęs kolegos „kailį“ scenoje besimatuojantis Merūnas. 

Kokią staigmeną sugalvojo talentu, iškalba, nepakartojamais balsais ir puikiu humoru garsėjantys „Lietuvos balso“ mokytojai ir koks vaidmuo pasirodyme teks Arūnui Valinskui, paaiškės jau šeštadienį.