Lietuvos futbolo rinktinei – muzikantų ir garsenybių palaikymas

„Colours of Bubbles“ ir Asta Valentaitė / I.Gelūno ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio vakarą Vilniuje vyko įtemptos rungtynės tarp Lietuvos ir Maltos futbolo rinktinių. Palaikyti kovinę dvasią Lietuvos rinktinei padėjo gausybė sirgalių. Vieni mūsų šalies futbolo atstovus palaikė sausakimšose LFF stadiono tribūnose, kiti – prie TV ekranų ar socialiniuose tinkluose.

Visų džiaugsmui Lietuva įveikė Maltą 2:0. Savo palaikymą Edgaro Jankausko treniruojamai futbolo rinktinei 2018 metų pasaulio čempionato atrankos cikle žinomi žmonės išreiškė dar prieš rungtynes.

Socialiniuose tinkluose jie rinktinei linkėjo pergalės, o dalis jų buvo apsivilkę Lietuvos rinktinės futbolo marškinėlius su savo pavarde, taip simboliškai išpildydami futbolininkų prašymą: „Rinktinė pažada kovoti, pažadėk ją palaikyti.“

Prieš prasidedant Lietuvos-Maltos dvikovai, futbolo sirgalius vėsų vakarą iš tribūnų kėdžių išjudino grupė „Colours of Bubbles“, kuri stadione surengė koncertą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietuvos rinktinės padėka sausakimšam stadionui – įspūdinga pergalė prieš Maltą

Prieš Lietuvos ir Maltos dvikovą – „Colours of Bubbles“ koncertas stadione (23 nuotr.)
+17
Lietuvos ir Maltos futbolo rinktinių susitikimas pasaulio futbolo čempionato atrankoje (53 nuotr.)
+47

Stilistė Asta Valentaitė, vilkėdama rinktinės marškinius, ragino ir kitus palaikyti mūsų šalies futbolo atstovus.

Humoristas Mantas Katleris prieš rungtynes apsilankė LFF stadione, kur savo jėgas išbandė su futbolininku Arūnu Klimavičiumi. Baudinių serija baigėsi 5:1 A.Klimavičiaus naudai ir lygiosiomis 1:1. Kaip M.Katleriui pavyko išplėšti lygiąsias, žiūrėkite video:

Atlikėja Natalija Bunkė sūnų Kristupą jau irgi pratina pamilti futbolą – apsivilkęs rinktinės marškinėlius jis futbolininkams linkėjo sėkmės.

Palaikymą futbolo rinktinei išreiškė krepšininkas Mindaugas Kuzminskas, linkėdamas ateity lietuviams patekti į pasaulio futbolo čempionatą.

Reklamos kūrėja ir dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė teigė, kad futbolą pamilo savo vyro dėka, o rungtynėse lankytųsi net ir blogiausiu oru.

Skaitykite daugiau