Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjai per mačą su Graikija sulaukė išradingo savo mylimųjų palaikymo

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su rinktinės žaidėjų antrosiomis pusėmis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė su rinktinės žaidėjų antrosiomis pusėmis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-06-08 00:14
AA

Penktadienio vėlyvą vakarą Lietuvos futbolininkai pasaulio čempionato atrankos rungtynėse susitiko su Graikijos rinktine. O vieno garsiausių šalies futbolininkų Deivido Česnauskio žmona Vaida Grikšaitė-Česnauskienė subūrė palaikymo komandą, kurią sudarė Lietuvos futbolininkų antrosios pusės.

Septyniolikos sportininkų žmonos ir merginos sėdėjo vienoje tribūnoje ir palaikė savo vyrus vilkėdamos specialius marškinėlius, ant kurių puikavosi jų vyrų pavardės bei žaidėjo numeris.

„Pagrindinių futbolininkų, tokių kaip Deividas Šemberas, Edgaras Česnauskis, Saulius Mikoliūnas, antrąsias puses pažįstu, tačiau rinktinėje yra 24 vyrai, jie turi antrąsias puses, o mes viena kitos nepažįstame. Juo labiau, kad ateina naujoji karta. Man kilo mintis suorganizuoti tokį susibūrimą ir susipažinti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo idėjos sumanytoja Vaida.

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė subūrė futbolininkų mylimąsias į rinktinės palaikymo komandą (43 nuotr.)
+37

Visoms rinktinės žaidėjų antrosioms pusėms buvo pagaminti specialūs marškinėliai, ant kurių buvo parašyta futbolininko pavardė ir žaidėjo numeris.

„Norėjosi, kad susiburtų visos futbolininkų mylimosios ir kad jau per himno giedojimą visos būtume su marškinėliais. Norisi, kad mūsų vyrai jaustų palaikymą, kad visi kartu mes esame jėga“, – entuziazmo dar prieš mačą neslėpė Vaida.

Ruošdamasi šioms varžyboms, iš pačių futbolininkų Vaida gavo jų antrųjų pusių kontaktus ir kiekvieną jų asmeniškai pakvietė į rungtynes.

Antrosios pusės mielai palaikė tokią moterišką futbolo bendruomenės idėją“, – portalui Žmonės.lt rungtynių išvakarėse pasakojo V.Grikšaitė-Česnauskienė.

Tačiau net ir sulaukusi didžiulio gerbėjų ir mylimųjų palaikymo Lietuvos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse Vilniuje, LFF stadione, pralaimėjo Graikijos rinktinei 0:1.

Futbolininkų palaikymo komanda / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.