„Lietuvos garbės 2017“ vaizdo įraše – gražiausios akimirkos

 „Lietuvos garbės“ apdovanojimai  / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
„Lietuvos garbės“ apdovanojimai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-03-16 14:57
AA

TV3 televizija jau dvyliktą kartą apdovanojo savo paprastumu nepaprastus Lietuvos žmones, kasdien darančius kilnius žygdarbius. „Lietuvos garbės“ apdovanojimų ceremonija kaip visada vyko kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Siūlome prisiminti gražiausias renginio akimirkas ir šiemet apdovanotus herojus.

Šiemet „Lietuvos garbė“ ypatingą dėmesį parodė kurčiųjų bendruomenei. Visa ceremonija, o taip pat ir muzikiniai pasirodymai buvo verčiami į gestų kalbą. Ceremonijos metu jos svečiai, raginami vieno iš vedėjų – Marijaus Mikutavičiaus taip pat rodė pagrindiniu šių metų motyvu tapusį gestą – „Aš myliu Lietuvą“.

Jautrią ir specialiai „Lietuvos garbei“ sukurtą dainą atliko Katažina Zvonkuvienė, kuriai tai buvo pirmas ir, kaip pati sakė, labai prasmingas pasirodymas po to, kai susilaukė dvynukų.

„Lietuvos garbės“ apdovanojimai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Metų globėja tapo 91-erių kretingiškė Apolonija, jau daugybę metų maitinanti nepasiturinčius kretingiškius.

Metų narsa – 22-ejų Lukas Nemeika, nuo užpuolikų išgelbėjęs Lietuvoje studijavusį Indijos pilietį.

Metų iniciatyvos apdovanojimas atiteko Juliui Davidoniui, kuris pastatė namą nuo gaisro nukentėjusiai šeimai.

Metų atjautos nominacijos laureatė – Jolanta Grinevičienė, nelikusi abejinga, kai telefono ragelyje išgirdo smurtaujančios globos namų darbuotojos riksmus.

Metų gelbėtojais tapo septynerių Kotryna Lenkšaitė ir 51-erių Egidijus Kazlaučiūnas, bendromis jėgomis išgelbėję skęstančią Kotrynos draugę Rimantę.

O už viso gyvenimo nuopelnus „Lietuvos garbės“ ceremonijoje buvo apdovanotas legendinis krepšinio treneris Vladas Garastas.

„Lietuvos garbės“ apdovanojimai sujaudino žiūrovų širdis (62 nuotr.)
+56
„Lietuvos garbės“ apdovanojimų raudonu kilmu žengė stilingi vakaro svečiai (99 nuotr.)
+93