Lietuvos influenceriai būrėsi Niujorke: didžiausiame JAV mieste susitiko K.Meschino, N.Bierancas ir kiti

Kosmetikos linijos pristatymo svečiai
Kosmetikos linijos pristatymo svečiai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-12 12:25
AA

Žinomi Lietuvos nuomonės formuotojai prisijungė prie Niujorko mados, meno ir verslo atstovų, susirinkusių Soho rajone įsikūrusioje įžymioje konceptualioje parduotuvėje „Flying Solo“, kur buvo pristatyta naujausia modelio Kristinos Tučkutės sukurta kosmetikos linija.

Į kosmetikos pristatymo vakarą iš Lietuvos į Niujorką specialiai vyko Karolina Meschino, Naglis Bierancas, Lukas Gricius, Monika Kriščiūnienė ir Simona Burbaitė. Čia jie turėjo galimybę pirmieji susipažinti ir išbandyti naujuosius kosmetikos gaminius, kuriuos žinomas modelis kūrė daugiau nei trejus metus.

„Šis vakaras man išties ypatingas ir jaudinantis – jo laukiau ne vienerius metus, tad viliuosi, kad „OHM“ kosmetikos gaminius įvertins ir pamils visi, kuriems rūpi jų odos sveikata bei grožis“, – dalinosi Kristina Tučkutė.  

Kristinos Tučkutės kosmetikos linijos pristatymo svečiai
Kristinos Tučkutės kosmetikos linijos pristatymo svečiai

Renginio metu buvo skatinama mėgautis šia akimirka ir kviečiama atrasti erdvės bei laiko asmeniniams momentams net ir intensyviausiose dienotvarkėse. Tam, kad tokių akimirkų bei įspūdžių būtų kuo daugiau ir kuo įvairesnių, Kristina savo svečiams iš Lietuvos viešnagės metu suteikė galimybę pasimėgauti geriausiomis Niujorko vietomis bei panoramomis, tad džiaugiasi, jog planas pavyko su kaupu.   

Puiki renginio atmosfera pozityviai nuteikė susirinkusius svečius, kurie negailėjo pagyrų kosmetikos kūrėjai bei patys – tiek vyrai, tiek moterys išbandė naująją, kiekvienam odos tipui subalansuotą, kosmetiką. 

Fotogalerija:

Kristinos Tučkutės kosmetikos linijos pristatymas Niujorke (33 nuotr.)
+27