Lietuvos įžymybės džiaugiasi žinutėmis butelyje

Jonas Nainys, Justė Arlauskaitė, Linas Zareckas / Organizatorių nuotr.
Jonas Nainys, Justė Arlauskaitė, Linas Zareckas / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-26 16:32
AA

Šis penktadienio vakaras Lietuvos įžymybėms ir visiems muzikos mylėtojams bus tikrai ypatingas! Žinomi žmonės ruošiasi dalyvauti Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančiame Gyčio Paškevičiaus koncerte „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“.

Ne vienas atlikėjas prasitarė, kad ir pats planavo dalyvauti Gyčio koncerte – juk įdomu išgirsti naujus kūrinius bei kartu dainuoti laiko patikrintas šio atlikėjo dainas. Taip pat smalsu pamatyti vizualinius sprendimus, apie kuriuos pasklido kalbos po koncertų Klaipėdoje ir Šiauliuose.

„Gyčio dainos persmelktos nuoširdumu ir besąlygišku atsidavimu publikai. Kiekvieną kartą iš jo pasirodymo išeinu kiek susimąsčiusi, bet su pakilia nuotaika. Manau, kad taip bus ir šį kartą“, – sako Vaida Skaisgirė.

„Savo kvietimą padovanojau mamai. Tuo metu su grupe ŽAS turiu koncertus Amerikoje. Mamai tai buvo nereali staigmena. Tikiuosi už šią dovaną ji man atleis vaikystės išdaigas“, – juokavo Linas Zareckas.

Na, o Jonas Nainys tikino, kad į Gyčio Paškevičiaus koncertą privalu nueiti vien todėl, kad šis atlikėjas į sceną lipa gana retai! „Nė už ką nepraleisčiau progos sudalyvauti Gyčio koncerte, – sako J. Nainys. – Tai galimybė ne tik pripildyti save nuoširdumu, bet ir išgirsti naujas dainas. Manau, kad tai metų renginys“.

Lietuvos žinomi žmonės į Lietuvos muzikos sero Gyčio Paškevičiaus koncertą pakviesti ypatingu būdu – kvietimai į žvaigždžių rankas „atplaukė“ buteliuose. Sprendžiant iš nuotraukų, Lietuvos įžymybėms patiko toks kvietimų formatas. Na, o vienas iš žinomų veidų tikino, kad žinutė butelyje su smėliu atspindi koncertinio turo idėją – tai nuoširdu, paslaptinga ir tuo pačiu prasminga, nes kiekviena smiltelė simbolizuoja akimirką, o pats smėlis – laiką.

Lietuvos įžymybės ruošiasi vykti į metų renginį (10 nuotr.)
+4