Lietuvos krepšininkus kovoje su italais palaikė į Liublianą atvykęs gausesnis žmonų ir draugių būrys

Viktorija Kunauskaitė-Pocienė, Eglė Andreikaitė ir Kotryna Kunigėlė / Tomo Tumalovičiaus nuotr.
Viktorija Kunauskaitė-Pocienė, Eglė Andreikaitė ir Kotryna Kunigėlė / Tomo Tumalovičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-09-19 19:30
AA

Europos krepšinio čempionate prasidėjus lemiamoms kovoms, į Liublianą palaikyti Lietuvos rinktinės atvyko dar didesnis būrys gerbėjų. „Stožice“ areną užliejusioje žalioje fanų jūroje už lietuvius aistringai sirgo ir krepšininkų žmonos bei draugės.

Ketvirtadienio vakarą Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse su Italijos rinktine mūsų šalies krepšininkai iš tribūnų jautė ne tik didesnį sirgalių palaikymą. Prieš lemiamas kovas į Slovėniją atvyko krepšininkų žmonos bei draugės.

Ir atvyko ne veltui. Lietuva įveikė Italiją 81:77 ir pateko į Europos čempionato pusfinalį. Penktadienį, 18 val. 45 min. Lietuvos krepšininkai grumsis su Kroatijos rinktine.

Lietuvos ir Italijos dvikovą žiūrėjo spalvingas aistruolių būrys (29 nuotr.)
+23

Portalas Žmonės.lt jau rašė, kad nuo rugsėjo 11-osios savo antrąsias puses – Martyną Pocių ir Mindaugą Kuzminską – Liublianoje aktyviai palaiko Viktorija Kunauskaitė-Pocienė ir Eglė Andreikaitė, kurios pasigamino išskirtinius marškinėlius. Lietuvos rinktinės žaidimą gyvai stebėjo ir Jono Valančiūno sužadėtinė Eglė Ačaitė.

O ypač svarbią lietuvių ketvirtfinalio dvikovą su italais ketvirtadienio vakarą Liublianos „Stožice“ arenoje žiūrėjo jau kur kas didesnis krepšininkų mylimųjų būrelis. Prie V.Kunauskaitės-Pocienės, E.Andreikaitės ir E.Ačaitės prisijungė Roberto Javtoko ir Darjušo Lavrinovičiaus žmonos Vilma Javtokienė ir Edita Lavrinovič bei Lino Kleizos draugė Agneta Karalevičiūtė.

Tomas Danilevičius / Tomo Tumalovičiaus nuotr.

Didžiuliame Lietuvos fanų būryje buvo galima sutikti žaliais, autografais išmargintais marškinėliai pasipuošusį futbolininką Tomą Danilevičių, Lietuvos rinktinės atstovo spaudai Lino Kunigėlio žmoną Kotryną Kunigėlę, Antaną Guogą ir jo sužadėtinę Aistę Šlapokaitę.

Tuo tarpu kūdikio besilaukianti Manto Kalniečio žmona Mingailė dar prieš prasidedant Europos čempionatui žinojo, kad dėl nėštumo negalės vykti į Slovėniją. Tokia pati priežastis sustabdė ir Jono Mačiulio žmoną Agnę.

Tomas Danilevičius / Tomo Tumalovičiaus nuotr.