Lietuvos muzikos padangėje – nauja merginų grupė „NeTobulos“: „Mes kaprizingos ir labai energingos“

Merginų pop grupė „NeTobulos“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Merginų pop grupė „NeTobulos“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-11-16 22:15
AA

Lietuvos muzikos padangė pasipildė naujais veidais – savo talentu klausytojus nuo šiol stebins paauglių merginų pop grupė „NeTobulos“.

Modelių mokyklą jau daug metų lankančioms Gabrielei, Augustei ir Vestai scena bei aplinkinių dėmesys – ne naujiena. Ne kartą žygiavusios podiumu, merginos šį kartą žengia į muzikos sceną ir pristato savo pirmąją dainą „Tu neatėjai“.

Visos drauge lanko tą pačią modelių mokyklą

„Kartais mes kaprizingos, kartais piktos, bet taip pat ir labai energingos, užsispyrusios bei siekiančios savo tikslų. Esame trys jaunos, talentingos ir charizmatiškos paauglės, kurios nuo šiol vaikščios ne tik podiumu, bet ir pop scenoje“, – taip save pristato naujosios grupės „NeTobulos“ narės Gabrielė (11 m.), Augustė (13 m.) ir Vesta (13 m.). Kaip teigia pačios merginos, jų sceninis vardas atspindi tai, kad paauglės tikrai ne visada viską daro tobulai.

Merginų pop grupė „NeTobulos“ (8 nuotr.)
+2

Jau ne vienus metus drauge lankančios tą pačią modelių mokyklą „MPodiumas“, nuo šiol merginos žengs ir į muzikos pasaulį. Nuo pat mažų dienų savo tikslų siekiančias merginas pastebėjo jų vadovė, popgrupės „Vyšnios“ vokalistė Aistė Volkova.

„Pastebėjau, kad merginos talentingos ne tik ant podiumo, bet ir sugeba puikiai dainuoti bei šokti. Visoms trims patinka dėmesys, scena, jos gyvena mados ir scenos ritmu, todėl jas visas sujungėme į vieną projektą. Šiuo metu Lietuvoje nėra kitos paauglių grupės, kuri stipriai pasižymėtų popscenoje, tad manome, kad „NeTobulos“ tikrai atras savo klausytojų auditoriją“, – sako A.Volkova.

Vienija meilė scenai ir muzikai

Kaip teigia merginų vadovė, visos merginos nors ir labai skirtingos, tačiau taip pat ir panašios – jas jungia meilė muzikai. Pasak A.Volkovos, grupės narė Gabrielė visuomet su šypsena veide, be galo nuoširdi ir norinti visiems padėti. Mergina jau nuo 3,5 metukų žingsniuoja podiumu, dalyvauja grožio ir mados konkursuose, o daugelyje jų užima prizines vietas ar net tampa nugalėtoja. Būdama vos 4 metukų Gabrielė pradėjo lankyti ir sportinius šokius – nuo to laiko ji nuolat dalyvauja šokių konkursuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir yra daugelio varžybų finalininkė. Vadovė teigia, kad Gabrielė pasižymi itin tvirtu charakteriu, suklupusi nebijo keltis ir eiti toliau, puikiai žino, kas yra disciplina bei kaip svarbu jos laikytis. Todėl dainavimas yra dar vienas merginos siekis, kurį ji nori maksimaliai realizuoti ir su grupe pasiekti išskirtinių rezultatų.

Kita grupės narė Augustė jau nuo pat mažumės jautė didelį potraukį muzikai – nuolat niūniuodavo dainas, namuose rengdavo koncertus. Jos svajonė tapti dainininke visuomet ėjo greta su puikiais pasiekimais modelio srityje – Augustė yra ne vieno grožio konkurso nugalėtoja. Nors yra ramaus ir nuolankaus charakterio, mergaitė scenoje jaučiasi lyg žuvis vandenyje. Augustė visus pakeri pasitikėjimu savimi, drąsa, elegancija, grakštumu, giliu žvilgsniu ir žavinga šypsena. Kasdieniame gyvenime ji labai atsakinga, kruopšti ir dėmesinga. Augustė taip pat ir tikra keliautoja – jau dabar mergina yra aplankiusi didžiąją dalį Europos šalių.

Trečioji grupės narė Vesta kaip ir daugelis mergaičių vaikystėje norėjo būti princese – svajojo nešioti puošnias sukneles, šokti bei dainuoti. Dabar jos svajonė po truputį pildosi. Lankydama modelių mokyklą, mergina priartėja prie svajonių princesės gyvenimo būdo. Vesta laisvalaikiu pina apyrankes, rašo savo kūrybos eiles, ji – itin rūpestinga, užsispyrusi, kiek uždara, tačiau turinti puikų humoro jausmą, smalsi, visuomet išklausanti, greitai supykstanti, bet ilgai pykčio nelaikanti. Mergina atskleidžia, kad sulaukusi vadovės pasiūlymo prisijungti prie muzikos grupės, nė akimirkai nesudvejojo.

Pirmoji daina – apie ne taip, kaip norėta, pakrypusią meilę

Grupė „NeTobulos“ pristato ir pirmąją savo dainą „Tu neatėjai“, kuriai muziką bei žodžius kūrė merginų muzikos prodiuseris Valdas Kabutavičius.

„Tikriausiai kiekvienas paauglys turi savo simpatijas, o gal net ir pirmąsias meiles. Kartais žengti pirmą žingsnį būna sunku ir pirmosios meilės taip ir lieka svajonėse bei fantazijose. Apie tai ir yra debiutinė grupės daina: apie meilę, kuri pakrypo ne taip, kaip tikėjaisi. O gal būtent taip? Kiekvienas klausytojas galės susitapatinti su daina ir atrasti sau tinkamą prasmę“, – apie pirmosios dainos nešamą žinutę pasakoja A.Volkova.

Merginų grupės vadovė atskleidžia, kad vokalo merginos mokosi pas Kristiną Mažeikaitę, o jų sceniniu įvaizdžiu šiuo metu rūpinasi mamos.

„Merginų įvaizdį kuria jų mamos – jos šiuolaikiškos, pilnos idėjų ir moka jas puikiai išreikšti. Jos taip pat labai gerai pažįsta savo vaikus ir žino, kas jiems tinka bei patinka, todėl ir pasirinkome šį variantą. Mergaičių mamos – geriausios stilistės ir įvaizdžio kūrėjos“, – tvirtina A.Volkova.

Pasinėrusios į kūrybą

Kartu su pirmąja daina, merginos pristato ir muzikinį klipą, kuriame netrūksta paaugliškų dramų ir nuotykių.

„Klipo idėja tokia, kad dvi merginos susižavi tuo pačiu vaikinu, kuris savo dėmesį rodo abiem merginoms, joms to nežinant. Jis jas apgaudinėja ir, pasiteisindamas nebūtais dalykais, ne visada ateina į pasimatymus. Todėl abi apgautos merginos, į pagalbą pasikvietusios savo draugę, susuka paauglišką planą ir duoda jam „paragauti“ to paties. Blogojo vaikino vaidmenį labai šauniai atliko modelių mokyklos „MPodiumas“ modelis Vakaris Pukas“, – vaizdo klipo idėja dalijasi grupės vadovė.

A.Volkova atskleidžia, kad šiuo metu merginos pasinėrusios į kūrybą, vokalo ir judesio pamokas bei naujus įrašus, todėl jau netolimoje ateityje jas išvysime scenoje ir sulauksime naujų dainų.

Dainos „Tu Neatėjai“ muzikinis klipas: