Lietuvos rinktinę draugiškame mače su Belgija palaikė Darius Songaila su Gintare Sabeckaite ir krepšininkų antrosios pusės

Darius Songaila ir Gintarė Sabeckaitė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Darius Songaila ir Gintarė Sabeckaitė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-08-06 22:12
AA

Antradienio vakarą Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė antrą kartą susitiko su Belgijos komanda. Pirmadienį Kėdainiuose prieš belgus draugišką mačą laimėjusios komandos žaidimą šįkart žiūrėjo sausakimša Kauno sporto halė. Pirmoje eilėje už Lietuvos krepšininkus „sirgo“ rinktinėje šiais metais nežaidžiantis Darius Songaila su (35) širdies drauge Gintare Sabeckaite (22).

D.Songaila ir G.Sabeckaitė nėra reti svečiai krepšinio varžybose. Vos tik Kaune yra žaidžiamos svarbios ir įdomios varžybos, Darius ir Gintarė mielai drauge traukia palaikyti krepšininkų. Nors pora nemėgsta atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą, tačiau nuo fotografų kamerų antradienio vakarą nesislapstė. Stebėdami antradienio varžybas Darius ir Gintarė nuolat šnekučiavosi, o vėliau šviesiaplaukė meiliai padėjo galvą ant savo mylimojo peties.

Krepšininkus draugiškame mače su Belgijos rinktine palaikė draugės ir žmonos (18 nuotr.)
+12
Eglė Ačaitė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Pirmadienį Kėdainiuose vykusiame pirmajame draugiškame mače nė viena krepšininko antroji pusė nepasirodė, tačiau į laikinąją sostinę sugužėjo visas būrys dailiosios lyties atstovių.

Karštoje it pirtis salėje tarp sėdinčių žiūrovų buvo galima sutikti Vilmą Javtokienę, Editą Lavrinovič, Mindaugo Kuzminsko mylimąją Eglę Andreikaitę.

Jono Valančiūno ir Lino Kleizos draugės – Eglė Ačaitė ir Agneta Karalevičiūtė – vengė fotografų dėmesio ir itin stengėsi nepapulti į kadrą.

Eglė Ačaitė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.