Lietuvos sporto elitas ir prezidentė olimpiadą žiūrėjo sėdėdami greta Holivudo žvaigždės

Matthew McConaughey olimpiniame baseine šalia Arvydo Sabonio, Jono Kazlausko, Dainos Gudzinevičiūtės ir Dalios Grybauskaitės / „Twitter“ nuotr.
Matthew McConaughey olimpiniame baseine šalia Arvydo Sabonio, Jono Kazlausko, Dainos Gudzinevičiūtės ir Dalios Grybauskaitės / „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-09 11:58
AA

Rio de Žaneiro olimpiados karštinei neabejingos ir ryškiausios Holivudo žvaigždės, savo darbotvarkėse suradusios laiko atvykti į Braziliją stebėti svarbiausio šių metų sporto įvykio. Pirmadienį olimpiniame baseine buvo galima pamatyti „Oskaro“ laureatą Matthew McConaughey (46 m.), tribūnose jis sėdėjo šalia Lietuvos prezidentės ir mūsų šalies sporto elito.

Šalia Lietuvos delegacijos sėdėjęs aktorius žiūrėjo 100 metrų plaukimo krūtine moterų varžybas, kuriose dalyvavo ir Rūta Meilutytė.

Matthew McConaughey sėdėjo vos per kelias laisvas kėdes nuo krepšinio legendos, Lietuvos krepšinio federacijos prezidento Arvydo Sabonio, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Jono Kazlausko, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Nuotrauka, kurioje užfiksuoti šalia sėdintys Holivudo aktorius Matthew McConaughey ir Lietuvos sporto elitas bei šalies prezidentė, publikuota oficialiame „Rio 2016“ profilyje „Twitter“ tinkle. Prie nuotraukos aprašymo cituojama jau kultine spėjusi tapti Matthew McConaughey frazė „Alright, alright, alright“.

Lietuvai šį kartą nepasisekė pelnyti medalių – Rūta Meilutytė atplaukė septinta, o amerikietis Matthew McConaughey turėjo progą švęsti – dvi jo tautietės pelnė medalius: Lilly King aukso, o Katie Meili – bronzos.

Beje, Matthew McConaughey Brazilijoje ne toks jau ir retas svečias – iš šios šalies yra kilusi jo žmona, trijų jo vaikų motina Camila Alves.