„Lietuvos talentų“ komanda su „X Faktoriaus“ finalininkais priešaky leidžiasi į talentingųjų paiešką

„X Faktoriaus“ dalyviai / Televizijos nuotr.
„X Faktoriaus“ dalyviai / Televizijos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-03 16:26
AA

Jau netrukus TV eteryje – ilgai laukta projekto „Lietuvos talentai“ premjera. „Lietuvos talentuose“ laukiami visi: šokėjai, cirko artistai, kardų rijikai, ugnies spjaudytojai, magai. Svarbiausia šiame projekte – parodyti savo talentą ir laimėti 10 000 eurų.

Trečiadienį prasideda pirmosios dalyvių peržiūros į projektą. Dalyviai ir jų palaikymo komandos kviečiami į prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“: sausio 4 d. Klaipėdoje, sausio 5 d. Šiauliuose, sausio 6 d. Kaune ir sausio 7 d. Vilniuje. Atrankų pradžia – 17 val. Viskas, ką tereikia padaryti – ateiti, registruotis ir parodyti savo talentą. Dalyvių lauks „Lietuvos talentų“ kūrybinė komanda. Ji ne tik lauks talentų, bet ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Atvykti verta ne tik būsimiems projekto dalyviams. Renginio svečių laukia džiugios staigmenos! Surinkusiems bus dalijami įvairūs prizai ir vyks „X Faktoriaus“ dalyvių koncertas! Gražiausias savo dainas dovanos Marija Beržė, reperės „Golden Age“, balsingoji Simona Klusienė, širdžių užkariautojas Mindaugas Avižienis, rokeris Deividas Valma, linksmasis Algirdas Daumantas Ciūnys, merginų numylėtinis Paulius Drabulis, charizmatiškoji Marija Grabštaitė.

„Mūsų komanda važiuoja per didžiuosius miestus tam, kad surastų geriausius talentus. Mes susitinkame su norinčiais pasirodyti „Lietuvos talentų“ scenoje. Dar yra kelios akimirkos, paskutinės dienos pasiryžti ir ateiti, parodyti savo talentą! Kas žino, gal tai bus proga išgarsėti ne tik Lietuvoje, o visoje Europoje! Visi, kas pabandė, sulaukė akivaizdžios naudos – vieni subūrė gerbėjų minias, kiti sulaukė gausybės užsakymų. Yra ir tokių, kurie dabar koncertuoja arenose, o jų vardą žino visa Europa!“ – atvykti į atrankas skatina projekto režisierius Mindaugas Meškauskas. Populiariausių šalyje televizijos projektų režisierius už darbą „Lietuvos talentuose“ yra atsiėmęs LRTK „Pragiedrulių“ apdovanojimą.

Režisierius tikina, kad geriau susitikti su profesionalais ir išgirsti tiesą apie save nei spėlioti, kas būtų, jei būtų. „Kiekvienas atėjęs į „Lietuvos talentų“ sceną yra daug kartų pranašesnis už pilkus niurzgančius kritikus, kurie bijo pakelti galvą, išsišokti ir minios. Būkite drąsūs, ryškūs, būkite „Lietuvos talentais“, – ragina režisierius.

TV3 projektas eteryje jau sausio mėnesį. Anketas užpildę dalyviai pasirodys profesionalų komisijai. Pagrindinis šou prizas – 10 tūkst. eurų ir šlovė.