„Lietuvos talentų“ laimėtojas M.Petrauskas – apie pasiektą dugną ir skyrybas: grįžęs rado laišką

Marius Petrauskas / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Marius Petrauskas / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-03-17 16:16
AA

Televizija ir internetas kasmet pagimdo naujų žvaigždžių. Išgarsėja realybės šou, šokių ir dainų konkursų dalyviai bei nugalėtojai. Konkurencija – milžiniška, taigi manoma, kad tiems, kas iškilo, labai pasisekė. Tačiau šlovė, deja, turi ir juodąją pusę.

Grasinimai, patyčios, skyrybos ir net priklausomybės – tai kaina, kurią laidos „KK2 penktadienis“ svečiai pasakojo sumokėję už populiarumą, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai. Ar jie nesigaili tapę apkalbų objektais? Ir kodėl norėdamas išgarsėti turi parduoti ne tik talentą, bet ir gyvenimą?

Vaizdo tinklaraštininkas Antanas Jakimavičius kelią į žvaigždes skynėsi nuo 13-os metų.

„Pavyzdžiui, darydavau atsispaudimus, filmuodavau ir dėdavau į „YouTube“. Surinkdavau penkias peržiūras, ir visos būdavo mano paties, – juokėsi pradžią prisiminęs Antanas, kurį dabar seka tūkstančiai. – Man labai patinka maivytis prieš kamerą, daryt nesąmones. Žmonėms patinka, kai aš kankinuosi, rodžiau, kai užsikasiau karste parai, suvalgiau aštriausią dalyką pasaulyje, kuris išdegino skrandį.“

Antanas Jakimavičius / LNK stopkadras

Justina Partikė, norėdama išpopuliarėti, sukūrė save iš naujo, bet sako, kad populiarumas apkarto.

„Pradžia buvo tokia – viena laida, kita laida, vienas realybės šou, kitas realybės šou. Papasakojau, kaip pasidariau skrandžio operaciją, – taip susidomėjimas manimi ir prasidėjo. Esu pasidariusi krūtinės, pilvo, sėdmenų plastines operacijas, injekcijų į lūpas, leidžiuosi botoksą. Dabar mažinsiu krūtinę, pripažįstu, kad peržengiau ribas, krūtinės ląsta neatlaiko, silikonas pasislenka“, – laidoje „KK2 penktadienis“ atvirai pasakojo Justina.

„Dabar tenka taikytis su įžeidinėjimais ir apkalbomis. Vadina transvestitu, šaposi iš krūtinės, sako, kad esu šleiva kreiva. Bet baisiausia, kad ėmė liesti vaikus, tai žiauru. Man du kartus iškvietė vaikų teises. Pavyzdžiui, pranešė, kad Kūčių vakarą mūsų šeimoje neva nėra blaivaus žmogaus. Tiesa, tyrimą nutraukė, nes pažeidimų nenustatyta. Paskui apskundė dar kartą, kai buvome Egipte“, – pasakojo Justina, pripažindama, kad vis dėlto populiarumas leidžia užsidirbti, „Instagrame“ ji pardavinėja reklamas.

Plius dydžio modelis Vitalija Jonikytė-Bacevičė, laimėjusi realybės šou „Grožio (r)evoliucija“, atviravo, kad neseniai tapo pardavėja.

„Dirbau pardavėja pusę metų, pažįstamiems treikėjo pagelbėti. Daugiausia, ką esu gavusi per mėnesį – 463 eurus. Vis dar dirbu modeliu, dalyvauju visur, kur reikia plius dydžio modelio. Su vyru vedam renginius, vestuves, gimtadienius, krikštynas. Išduosiu paslaptį, esu labai populiari tarp senelių, juos pašokdinu“, – pasakojo Vitalija.

Vitalija Jonikytė / LNK stopkadras

Kelis TV šou laimėjęs ir išgarsėjęs Marius Petrauskas sakė susirgęs ne tik žvaigždžių liga, bet ir alkoholizmu.

Marius Petrauskas / LNK stopkadras

„Galvojau, kad visi yra š.... Netekau draugų, tėvai skersai pradėjo žiūrėti, vakarėliai, alkoholis. Norint išlikti šou versle, turi lipt per galvas, gyvenimas man Vilniuje buvo per trankus. Laimėtų 10 tūkstančių eurų nebeliko – atidaviau skolas, dalį paskolinau, kiti pinigai tūsams, plotams. Prasidėjo grimzdimas į dugną, draugai nusisuko. Supratau, kad nesu nei super, nei reikalingas, o grimzti pradėjau per savo puikybę. Pradėjau stiklą kilnoti vienas pats, kuo toliau, tuo labiau.

Trejus metus pragyvenom su mylima moterim, gyvenimas ėjo šaibom. Sykį grįžtu iš koncerto Latvijoje, atidarau duris, žiūriu, nieko nėra, nei jos, nei vaiko, tik penkių puslapių laiškas. Po išėjimo ėmiau gert dvi savaites, mašiną pragėriau...

Ėjau dirbt į statybas. Kol vieną dieną iš stoties baro paskambinau vienuoliams. Sakau, reikia pagalbos, geriu. Metus praleidau reabilitacijos centre, daug ką ten ką patyriau, daug ašarų išpyliau, reikėjo būti nužemintam. Po pusmečio supratau, kodėl man taip atsitiko“, – pasakojo Marius, kuris dabar jau treti metais nevartoja alkoholio.

„KK2 penktadienis“ – penktadienį 19.30 val., per LNK.

Marius Petrauskas (30 nuotr.)
+24